Šumava

Bokova chata

Cena od:
Nabízím k pronájmu prostornou rekreační chatu postavenou uprostřed malebné šumavské přírody na polosamotě nedaleko vesnice Nové Hutě. Nekuřácká. Celoročně dobře prřístupná s vlastním parkovištěm. Kapacita až 27 lůžek v sedmi pokojích.
Město: Nové Hutě

Ádova chatová osada-Kemp Úbislav

Kemp Úbislav-Chaty - Klidné místo pro Váš stan - Karavan - Obytné auto - Na Šumavě
Cena od: 100 Kč
Město: Úbislav
Ubytování na chalupě pod Zadovem

Chalupa pod Zadovem

Chalupa nedaleko Zadova s pěknou zahradou, pro max 9 osob. Ideální pro rodiny s dětmi. Vhodné pro lyžaře, cyklisty, turisty a houbaře.
Cena od: 140 Kč
Město: Stachy

Chalupa pod Sedlem

Chalupa nad vesničkou Albrechtice. Na konci vsi pod lesem. Dobře zařízený apartmán až pro 8 osob. Velká oplocená zahradas udržovaným trávníkem a velkým kulatým bazenem. Fascinující výhled do kraje. skvělý výchozí bod k poznávání Šumavy.
Cena od: 200 Kč
Město: Sušice

Pension Šrámek

Pension Šrámek poskytuje kvalitní ubytování za levnou cenu Pokoje jsou s WC,koupelnou,TV a lednicí na pokoji.Větší apartmány jsou dvoupokojové. Cena se snídaní je od 230 Kč za osobu a noc. Pension se nachází v centru Kašperských Hor, v souběžné ulici pod náměstím(naproti poště).
Cena od: 230 Kč
Město: Kašperské Hory

Hotel Radešov

Rádi bychom Vás pozvali na výlet na Šumavu. Ať už přijedete na jednodenní lyžovačku nebo na pár týdnů na dovolenou, budete se u nás cítit jako doma, lépe řečeno jako "doma na horách". Náš hotel je rodinným podnikem a našim hlavním cílem je se o Vás a Vaši rodinu postarat co nejlépe - tak, abyste si mohli bez starostí užít lyžování nebo volných chvil v přírodě.
Cena od: 240 Kč
Město: Kašperské Hory

Šumava

Cena od: 250 Kč
Město: Železná Ruda

Ubytovací služby Marie Volencová

Tři kompletně vybavené apartmány v Hartmanicích
Cena od: 250 Kč
Město: Sušice

Pension St.Moritz

Rodinný stylový pension, s vlastní restaurací, parkovištěm, v horském stylu, moderně vybaven, na klidném místě Železné Rudy v nejhezčí části Šumavy
Cena od: 250 Kč
Město: Železná Ruda
Ubytování Lipno

Vila Frymburk

Ubytování na Lipně v soukromí.
Cena od: 280 Kč
Město: Frymburk

Stránky

Přihlásit se k odběru Šumava