Frymburk

Ubytování Lipno

Vila Frymburk

Ubytování na Lipně v soukromí.
Cena od: 280 Kč
Město: Frymburk

Penzion restaurace U Račáků

Penzion restaurace U Račáků
Cena od: 300 Kč
Město: Frymburk

Pension Vyhlídka

I. Hotel - restaurace , jídelna , hotelové pokoje II. Areál RAD - rekreační apartmánové domky III. Bowling bar S O
Cena od: 340 Kč
Město: Přední Výtoň

Hotel Lesní Krčma

Hotel Lesní Krčma stojí v obci Loučovice vzdálené asi 1 km od přehrady Lipno. V blízkém okolí se rozprostírají louky, lesy, cyklotrasy, ski-areál. Hotel je tak vhodný k rekreaci v každém ročním období.  
Cena od: 410 Kč
Město: Loučovice

Penzion U Jezera

Ubytování ve zbrusu novém penzionu přímo na břehu Lipna Nově postavený Penzion U Jezera se nachází 7 km od malebného městečka Frymburk v osadě Lojzovy Paseky, dokonale schovaný v hlubokém lese přímo na břehu Lipna.
Cena od: 450 Kč
Město: Frymburk Lojzovy Paseky

Penzion Kovářov

Celoročně otevřený Penzion Kovářov s vlastní restaurací se nachází v malebné a klidné přírodě v předhůří Šumavy u Lipenského jezera v nadmořské výšce 750 m.
Cena od: 450 Kč
Město: Frymburk
Hotel Kupec Frymburk

Hotel Kupec

Hotel postavený ve stylu alpské chaty na břehu vodní nádrže Lipno. Plně zařízené pokoje s připojením na internet od 795 Kč/os
Cena od: 795 Kč
Město: Frymburk

Hotel VLTAVA

Hotel Vltava**** Frymburk - Symfonie pohody na břehu lipenského jezera. Hotel se nachází na břehu Lipenského jezera. Svou pohovou a zázemím přímo vybízí k ideálně strávené dovolené. Zajišťujeme firemní akce, oslavy, pobyty skupin, poskytujeme pobytové balíčky.
Cena od: 1 050 Kč
Město: Frymburk

Wellness Hotel Frymburk

Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Rozkládá se na břehu Lipenské přehrady ve stejnojmenném městečku Frymburk, v nadmořské výšce 740 m. Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb. Najdete zde kongresové centrum, wellnessové centrum aquapark, fitness-kardiozonu, squash, bowling a další. Díky své jedinečné koncepci je ideálním místem pro rekreační, romantické a sportovní pobyty, vzdělávacích kurzů a různých firemních akcí.
Cena od: 1 665 Kč
Město: Frymburk

Hotel Svatý Tomáš

Hotel Svatý Tomáš se nachází v jižní části Šumavy v oblasti Svatotomášského pohoří na pravém břehu Lipenské přehrady.
Cena od: 1 800 Kč
Město: Přední Výtoň
Přihlásit se k odběru Frymburk