Železná Ruda

Šumava

Cena od: 250 Kč
Město: Železná Ruda

Pension St.Moritz

Rodinný stylový pension, s vlastní restaurací, parkovištěm, v horském stylu, moderně vybaven, na klidném místě Železné Rudy v nejhezčí části Šumavy
Cena od: 250 Kč
Město: Železná Ruda

Penzion Družba

Penzion Družba se nachází v západní části Šumavy 10km od Železné Rudy, v nadmořské výšce 890m/n.m. Penzion rodinného typu s překrásným výhledem na lesy, stráně, louky Šumavské pahorkatiny, je umístěn na kraji obce. Penzion je dobře dostupný autem, má vlastní parkoviště. Autobusová zastávka 200 m od penzionu. Vlaková zastávka 2 500 m od penzionu. V letních měsících máte možnost využít služby zdarma – vyzvedneme Vaše zavazadla i Vás na vlakovém nádraží Hojsova Stráž – Hamry
Cena od: 300 Kč
Město: Železná Ruda

Alpský Dům

Penzion stojí v klidné vilkové čtvrti na okraji Železné Rudy u lesa a u potoka. Nabízí ubytování se stravou ve studiích, větších pokojích a apartmánech. V blízkosti je lyžařský areál, turistické a cyklo stezky, koupání nedaleko.
Cena od: 430 Kč
Město: Železná Ruda

M-penzion

V samém srdci Šumavy mezi Železnou Rudou a Sportovním areálem Špičák, se nachází M-penzion. Pobyt zde je vhodný k letní i zimní rekreaci, okolí nabízí mnoho možností, jak prožít aktivní i relaxační dovolenou. Velkým lákadlem jsou originální thajské masáže, které provozujeme celoročně v budově penzionu. Pobyty v M-penzionu využívají sportovní, pracovní i jiné kolektivy. K posezení zve denně otevřená restaurace s vynikající českou kuchyní, nekuřácký salonek je k dispozici. Lyžárna, kolárna a vlastní parkoviště.Těšíme se na Vaši návštěvu!
Cena od: 500 Kč
Město: Železná Ruda

Pension Böhmerwald

Pension v srdci Šumavy nabízí kvalitní ubytování,výbornou restauraci nekuřáckou,fitness,saunu,masáže,terasu,indoor cycling,jumping, WIFI zdarma, úschova lyží a jízdních kol, blízkost lyžařských vleků i značených turistických cest. Pokoje jsou nekuřácké.
Cena od: 620 Kč
Město: Železná Ruda

Penzion JISKRA

Dvouhvězdičkový Pension Jiskra se nachází na okraji Železné Rudy a nabízí Vám kompletní ubytovací služby.
Cena od: 700 Kč
Město: Železná Ruda

Horská chata U Sněhuláka

Ubytování na Šumavě a ještě k tomu vtipně, hravě – to umí jen Sněhulák.
Cena od: 780 Kč
Město: Železná Ruda

Penzion U Kapličky

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion U Kapličky naleznete v turisticky atraktivní části Šumavy a to přímo v Železné Rudě. Penzion se nachází v klidné části města, i přes to je jeho poloha výborně dostupná od samotného centra a služeb, které Vám může poskytnout. Město je ideálním výchozím bodem jak pro letní tak zimní dovolenou.
Cena od: 790 Kč
Město: Železná Ruda

OREA HOTEL ŠPIČÁK

OREA Hotel Špičák je umístěn na jižním svahu vrchu Pancíře v nadmořské výšce 1 060 m v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Překrásné a klidné prostředí, spolu s vybavením hotelu Vám umožní strávit zde ideální rodinnou dovolenou.
Cena od: 813 Kč
Město: Železná Ruda

Stránky

Přihlásit se k odběru Železná Ruda