Lipno nad Vltavou

Hotel FILIP

Nový rodinný hotel FILIP se nachází na jižním svahu vodní nádrže Lipno nad Vltavou nad rekreačním střediskem Marina Lipno.
Cena od: 650 Kč
Město: Lipno nad Vltavou
Zamecký hotel Zdíkov

Zámecký hotel Zdíkov

Zámecký hotel Zdíkov leží v centru obce Zdíkov a je obklopen nádhernou přírodou šumavské krajiny v bezprostřední blízkosti Národního parku Šumava. Objekt je od roku 1996 opět v soukromých rukou, byl zcela zrenovován a nabízí 25 komfortních pokojů s jedním nebo dvěma lůžky, s koupelnou nebo sprchou, s WC a 3 apartmá.
Cena od: 650 Kč
Město: Zdíkov

Garni & Apartman hotel Albatros

Hotel Albatros***, v srdci šumavské přírody, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek i pro pořádání kongresů nebo fi remních akcí. Hotel nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích, pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Hotel se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady. Lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit. Vhodný pro rodiny s dětmi i pro firemní akce.
Cena od: 1 050 Kč
Město: Přední Výtoň

Hotel BARBORKA

Rodinný hotel Barborka se nachází na pravé straně Lipenského jezera. Naši hosté ocení především klid a nádhernou okolní přírodu.
Cena od: 1 180 Kč
Město: Přední Výtoň

Rezidence Club Canada

Rezidence Club Canada leží uprostřed nejkrásnější a turisticky nejzajímavější oblasti České republiky - na Šumavě u přehrady Lipno.
Cena od: 2 300 Kč
Město: Lipno nad Vltavou
Přihlásit se k odběru Lipno nad Vltavou