Chalupa pod Zadovem

Lokalita: 
Chalupa nedaleko Zadova s pěknou zahradou, pro max 9 osob. Ideální pro rodiny s dětmi. Vhodné pro lyžaře, cyklisty, turisty a houbaře.
Ubytování na chalupě pod Zadovem

Nabízíme rekreační ubytování ve zrekonstruované šumavské chalupě u obce
Stachy, cca 6 km od lyžařského střediska Zadov, s kapacitou 9 lůžek. S možností přistýlky. Chalupa je ideálním místem pro relaxaci i odreagování.

Zadov a jeho okolí potěší milovníky zimních sportů, turistiky-cykloturistiky, návštěvy historických památek, rozhleden a mnoha jiných oddechových vyžití. Ubytování je především vhodné pro rodiny s dětmi, ale také i pro samotné páry.

V přízemí chalupy najdete plně vybavenou kuchyni, která obsahuje lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a sporák na elektrický proud.

Pohodlí Vám jistě zpříjemní večerní posezení u krbových kamen se sklenkou vína nebo romantickou večeří. Můžete také zhlédnout zajímavý film a nebo si třeba s dětmi zahrát nějakou stolní hru.

Děti také v 1.patře jistě ocení koutek na hraní, který je plný hraček a pastelek. Příjemný odpočinek znavenému tělu Vám dopřejí útulné pokoje s pohodlnými postelemi.

Vaše auto či auta ponecháte na prostorném soukromém parkovišti ležící na velké zahradě, kde je také nedaleko připraven gril pro přípravu nějaké pochoutky, popřípadě posezení u táboráku a nebo jen k odpočinku.

Pokud máte rádi cykloturistiku či lyžování, můžete si svá kola, lyže a snowbordy uschovat v garáži za domem a kdykoliv s nimi vyjet a podívat se po krásách okolí a zajet si např. na nedalekou rozhlednu Javorník, na níž je krásně vidět z pokoje nahoře.

Milovníkům domácích mazlíčků vycházíme na přání vstříc.

WWW stránky www.podzadovem.wz.cz
Telefon: 606 242634

Orientační cena za noc a osobu: 
140 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Michalov 128
384 73 Stachy
Česká republika
49° 6' 3.6324" N, 13° 39' 5.2272" E
CZ