Kašperské Hory

Chalupa pod Sedlem

Chalupa nad vesničkou Albrechtice. Na konci vsi pod lesem. Dobře zařízený apartmán až pro 8 osob. Velká oplocená zahradas udržovaným trávníkem a velkým kulatým bazenem. Fascinující výhled do kraje. skvělý výchozí bod k poznávání Šumavy.
Cena od: 200 Kč
Město: Sušice

Pension Šrámek

Pension Šrámek poskytuje kvalitní ubytování za levnou cenu Pokoje jsou s WC,koupelnou,TV a lednicí na pokoji.Větší apartmány jsou dvoupokojové. Cena se snídaní je od 230 Kč za osobu a noc. Pension se nachází v centru Kašperských Hor, v souběžné ulici pod náměstím(naproti poště).
Cena od: 230 Kč
Město: Kašperské Hory

Hotel Radešov

Rádi bychom Vás pozvali na výlet na Šumavu. Ať už přijedete na jednodenní lyžovačku nebo na pár týdnů na dovolenou, budete se u nás cítit jako doma, lépe řečeno jako "doma na horách". Náš hotel je rodinným podnikem a našim hlavním cílem je se o Vás a Vaši rodinu postarat co nejlépe - tak, abyste si mohli bez starostí užít lyžování nebo volných chvil v přírodě.
Cena od: 240 Kč
Město: Kašperské Hory
penzion kašperské hory

Apartmánový dům A.Ša

Komfortní a plně vybavené apartmány v Kašperských Horách. V centru města. Možnost pronájmu celého objektu, max. 30 osob.
Cena od: 300 Kč
Město: Kašperské Hory
Předzahrádka a penzion

Restaurace a ubytování U Muzea Kašperské Hory

Restaurace a ubytování na Šumavě v centru Kašperských Hor
Cena od: 350 Kč
Město: Kašperské Hory

Pension Kašperk

Příjemný pension na okraji národního parku, na trase Srní, Kvilda, Modrava, nabízí kvalitní a cenově přístupné ubytování na Šumavě. Dnes láká turisty především krásným okolím, četnými možnostmi sportovně turistického vyžití, které skýtá především Národní park Šumava. Pěší turistika, cykloturistika, lyžování sjezdové a především běžecké, splouvání toků řek a řada dalších aktivit, možnost ubytování v samém centru přírodních scenérií, to vše ocení aktivní a rekreační sportovci, rodiny s dětmi a v klidnějších měsících především senioři.
Cena od: 500 Kč
Město: Kašperské Hory

Rychta na Račánku

Pokud hledáte útulný penzion uprostřed krásné přírody s přátelským personálem pro pořádání menší firemní či společenské akce, je RYCHTA NA RAČÁNKU tím pravým místem.
Cena od: 530 Kč
Město: Kašperské Hory

Hotel VYDRA

Hotel Vydra se nachází u obce Srní v jedné z nejkrásnějších částí Šumavy. VELKÉ SLEVY PRO DĚTI DO 10 LET.
Cena od: 550 Kč
Město: Kašperské Hory

Penzion Kristýna

Cena od: 600 Kč
Město: Kašperské Hory
Hotel Šumava

Wellness & Sport Hotel Šumava***

Krásný tříhvězdičkový hotel v srdci Šumavy se špičkovými wellness a sport službami. Luxusní ubytování za zvýhodněné ceny po celý rok. Kašperské Hory, cena 600 Kč/osoba
Cena od: 600 Kč
Město: Kašperské Hory

Stránky

Přihlásit se k odběru Kašperské Hory