Chalupa pod Sedlem

Chalupa nad vesničkou Albrechtice. Na konci vsi pod lesem. Dobře zařízený apartmán až pro 8 osob. Velká oplocená zahradas udržovaným trávníkem a velkým kulatým bazenem. Fascinující výhled do kraje. skvělý výchozí bod k poznávání Šumavy.

Týdenní ubytování až pro 8 osob v dobře zařízeném apartmánu šumavské chalupy. Zdravé a klidné prostředí. Polosamota pod lesem. Chalupa je 6 km od Sušice nad vesničkou Albrechtice, ve výšce kolem 750m n/m a nabízí se z ní uchvacující výhled do kraje po celém horizontu. Bezproblémové je parkování aut před chalupou na otevřeném prostranství.

Kolem chalupy je vám k dispozici udržovaná, oplocená zahrada. Nově - zakryté posezení u kameného stolu v přední části zahrady. Naše chalupa je ideální místo pro prožití Vaší aktivní či pasivní dovolené.

Od léta 2012 se zahrada zvětší o dalších 300m2 zatravněné plochy s umístěním velkého kulatého bazénu pro Vaší potřebu!!!

Dobře situovaný výchozí bod pro výlety po Šumavě.

V celém objektu je dostupný bezplatný vysokorychlostní WIFI Internet!!!

Tel. 723969530

Orientační cena za noc a osobu: 
200 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Albrechtice eč. 3
34201 Sušice
Česká republika
49° 13' 52.392" N, 13° 31' 8.9256" E
CZ