Prachatice

Ubytování v soukromí

V rodinném domě jsou k dispozici dva dvoulůžkové pokoje, kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem + WC, TV, rádio, balkon se zahradním nábytkem, zahrada s ohništěm, ...
Cena od: 250 Kč
Město: Volary

Hotel IREN Čkyně

Hotel se nachází přímo na silnici č.4 mezi Volyní a Vimperkem v centru obce.
Cena od: 300 Kč
Město: Čkyně

Hotel Chata

Hotel Chata se nachází na hranici první zóny Národního parku Šumava v klidné vilové čtvrti na okraji města Volary. Okolí je vhodné k pěší turistice, cykloturistice, běžkování, ale i k odpočinku.
Cena od: 400 Kč
Město: Volary

Hotel RYCHTA

Hotel Rychta se nachází v historické části Netolic. Navazuje na tradici pohostinství U Boudalů, které z dochovaných písemností existovalo již roku 1882.
Cena od: 670 Kč
Město: Netolice

Hotel Koruna Prachatice

Hotel Koruna - Prachatice - je renovovaný goticko-renesanční dům v historickém centru města, je otevřen od června 1999. Město Prachatice leží v kotlině otevřené na severozápad údolím živného potoka a je ze tří stran obklopeno lesem.
Cena od: 690 Kč
Město: Prachatice

Hotel Albatros Active

Hotel Albatros Active se nachází v blízkosti centra města Prachatice. Hotel disponuje 26 reprezentativně a útulně vybavenými pokoji, restaurací s kapacitou 100 osob a nabídkou širokého spektra dalších služeb.
Cena od: 840 Kč
Město: Prachatice

Hotel Albatros Relax

Hotel Albatros **** naleznete v klidné části města Prachatice, které leží v jihozápadní části České republiky, nedaleko Českého Krumlova, Českých Budějovic, Strakonic a hraničních přechodů do Rakouska a Německa.
Cena od: 890 Kč
Město: Prachatice
Přihlásit se k odběru Prachatice