Horní Planá

Penzion Eliška

Cena od: 300 Kč
Město: Horní Planá

Chalupa pod jasanem

Cena od: 350 Kč
Město: Nová Pec

Penzion u slunečnice

Restaurace a penzion Tomy se nachází na okraji obce Horní Planá, která je v současnosti rychle se rozvíjejícím turistickým střediskem u vodní nádrže Lipno.
Cena od: 350 Kč
Město: Horní Planá

Penzion Tomy Hůrka

Restaurant a penzion Tomy se nachází na levé břehu přehrady Lipno, zhruba 3 km od Horní Plané.
Cena od: 350 Kč
Město: Horní Planá

Pension U Pešků

Penzion U Pešků se nachází v centru Horní Plané a je vzdálen 10 minut chůze od pláže v Horní Plané a pouze 300 metrů od vlakové a 100 metrů od autobusové zastávky. Jeho poloha umožňuje stravování v sousedních restauracích bez velkých nároků na docházení. V současné době nabízíme ubytování ve dvou čtyřlůžkových a třech dvoulůžkových pokojích. Pokoje penzionu prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Součástí příslušenství je TV a SAT přípojka a internetové připojení přes Wifi.
Cena od: 360 Kč
Město: Horní Planá

Pension restaurant Siesta

Cena od: 480 Kč
Město: Želnava

Penzion U LÍPY

Malebný rodinný penzion a restaurace „U Lípy“ se nachází v osadě Hůrka u Horní Plané. Penzion nabízí ubytování ve stylových dvou až třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.
Cena od: 490 Kč
Město: Černá v Pošumaví

Hotýlek BELVEDÉR

Hotýlek se nachází na kraji města Horní Planá - na břehu Lipenské přehrady. Celý levý břeh jezera slouží zejména k rekreačním účelům s možností koupání, vodních sportů a cykloturistiky.
Cena od: 500 Kč
Město: Horní Planá

HOTEL RACEK

Hotel Racek se nachází na břehu Lipenské přehrady v obci Černá v Pošumaví, která je jednou z nejnavštěvovanějších rekreačních oblastí Jižních Čech. Svou polohou a širokou nabídkou služeb je hotel předurčený pro aktivní i relaxační pobyt na Lipně a to v jakémkoliv ročním období.
Cena od: 590 Kč
Město: Černá v Pošumaví

ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

Pension ADAM nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava. V okolí Hochficht, Kramolín, Český Krumlov.
Cena od: 600 Kč
Město: Horní Planá

Stránky

Přihlásit se k odběru Horní Planá