Krkonoše

Hotel DAVÍDEK ****

Hotel Davídek **** nabízí moderní ubytování v Podkrkonoších. Sportovně-relaxační a kongresový komplex nabízí širokého spektrum služeb pro místní obyvatele i organizace nejen trutnovského regionu.
Cena od: 0 Kč
Město: Trutnov

Hotel Děvín

Hotel Děvín prošel v roce 2005 kompletní rekonstrukcí. Nabízí luxusní ubytování v kategorii tří hvězdiček. Celkem 12 pokojů je vybaveno vlastním soc. zařízením, fénem, bezpečnostním sejfem a internetovou přípojkou.
Cena od: 0 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

Penzion "U rybníka"

Penzion v Podkrkonoší leží v klidné okrajové části Jilemnice, zvané Javorek.
Cena od: 175 Kč
Město: Jilemnice

Vilka Rtyně v Podkrkonoší

Vilka se nachází na okraji města asi 200 metrů od lesa.
Cena od: 180 Kč
Město: Rtyně v Podkrkonoší

Penzion Villa

Penzion Villa v Janských Lázních nabízí celoroční velmi dostupné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších především pro kolektivy (školy – např. školy v přírodě, lyžařské kursy; organizované skupiny), ale i pro jednotlivce. Kapacita penzionu je 48 osob s možností přistýlky. 
Cena od: 200 Kč
Město: Janské Lázně

Chata U Horského vůdce

Poloha a dosažitelnost Ubytování se nachází v klidné části Harrachova asi pět minut klidné chůze od centra a cca deset minut chůze od skokanských můstků. Horská chata s kapacitou 14-15 lůžek. Jedna z nejstarších budov Harrachova.
Cena od: 200 Kč
Město: Harrachov

Pension Vila Julie

Penzion a restaurace Vila Julie je zrekonstruovaná vila postavena roku 1898, nabízející stylové ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním socialním zařízením.
Cena od: 225 Kč
Město: Benecko

Pension DUO

Cena od: 260 Kč
Město: Harrachov

Hotel Astoria

Hotel Astoria se nachází v Krkonošském národním parku, v krásném, klidném prostředí lázeňského městečka Janské Lázně na úpatí Černé hory vysoké 1299 n./m.
Cena od: 273 Kč
Město: Janské Lázně

Horská chata u Jagušky

Cena od: 280 Kč
Město: Jilemnice

Stránky

Přihlásit se k odběru Krkonoše