Hotel DAVÍDEK ****

Lokalita: 
Hotel Davídek **** nabízí moderní ubytování v Podkrkonoších. Sportovně-relaxační a kongresový komplex nabízí širokého spektrum služeb pro místní obyvatele i organizace nejen trutnovského regionu.

Hotel Davídek **** je ideálním spojeným komfortního ubytovaní, relaxace a sportu. Hotel nabízí 53 vysoce kvalitních lůžek a možnost přistýlek. Kongresová část hotelu disponuje konferenčním sálem o kapacite až 100 míst s možností variabilního rozdělení, jednací salónek o kapacitě 20 míst a moderní technické vybavení jako smartboard, flipchart, DVD přehrávač, kvalitní ozvučení, wifi, zatemnění a podobne.
Celoročně mohou naši hosté využívat kombinaci outdoor a indoor sportovních aktivit.  Nabízíme 2 venkovní tenisové kurty s povrchem z umělé antuky, v zimě kryté přetlakovou halou, alternativně badminton, fotbal, florbal, házená, volejbal, multifunkční hřiště pro volejbal/ fotbal/nohejbal/ streetbal, 2 squashové kurty s posuvnou dělící stěnou - prostor např. pro jógu, zumbu, aerobic, fitness – kardio zóna, vnitřní/ venkovní dětský koutek, lyžárnu, kolárnu,  prodejnu a půjčovnu sportovních potřeb.
V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou švédskych stolů, parkování přímo před hotelem a WIFI připojení.
V případě, že hledáte komfortní ubytování v Trutnově, bude Hotel Davídek **** tou správnou volbou. 

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Horská 140
54101 Trutnov
Česká republika
50° 34' 37.146" N, 15° 53' 41.7372" E
CZ