Špindlerův Mlýn

Hotel Panorama

Tento nádherný objekt s vlastní historií se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna - ve Svatém Petru na úbočí Kozích hřbetů. Nabízí nejen jedinečný pohled na údolí Svatého Petra, ale i ubytování v pravém horském hotelu.
Cena od: 299 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Chata Labská - Špindlerův Mlýn

Levné ubytování ve Špindlerově Mlýně 100m od lanovky Labská s krásným výhledem na přehradu Labská. SKIBUS jezdí od chaty. Nabízíme čisté a útulné prostředí pro Vaši dovolenou. 
Cena od: 300 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Pension Slavie

Pension Slavie (tehdy pod jménem Vilémova výšina) po léta zachovával ráz krkonošského ubytovacího zařízení. Po r. 1918 ho převzal Čech Josef Košťál a přejmenoval na hotel Slavie. Šlo o jediné české zařízení ve Špindlu v meziválečném období. V roce 1938 majitel Stárek musel odejít do vnitrozemí. Dnes nese dům č.p. 134 název pension Slavie a má kapacitu přibližně 45 lůžek.
Cena od: 370 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Pension Karolína ***

Rodinný penzion s restaurací v části Špindlerova Mlýna s názvem Bedřichov. Nachází se pět minut chůze od aquaparku a tenisových hal.
Cena od: 400 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Pension Astoria

Pension Astoria najdete ve Špindlerově Mlýně nejznámějším středisku zimní a letní turistiky v České republice, které se nachází v mimořádných klimatických podmínkách a jeho příhodná poloha celoročně uspokojí návštěvníky vyhledávající odpočinek. Pension Astoria je ve výšce 700 m. n.m. a je situován na prosluněné jižní stráni s nádherným výhledem na celé město a údolí řeky Labe.
Cena od: 450 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Kraus

Pension Kraus se nachází 7 minut od centra malebného horského městečka Špindlerův Mlýn, které v srdci Krkonoš nabízí návštěvníkům ze všech koutů světa celoroční sportovní vyžití.
Cena od: 450 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Pension Karin

Rodinný pension Karin se nachází v klidném prostředí ve Špindlerově Mlýně - v části zvané Bedřichov, zhruba 15 minut chůze od centra. Domácí zvíře není povoleno.  
Cena od: 450 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Pension Centrum

Nově , částečně zrekonstruovaný pension Vás zve k příjemnému pobytu ve Špindlerově Mlýně. Pension Centrum se skutečně nachází v centru města ,ale přitom zde najdete klid i pohodu.
Cena od: 500 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Pension Alenka

Překrásná krkonošská chalupa - Penzion Alenka, která se nachází přímo ve Špindlerově Mlýně na sjezdovce Labská v nadmořské výšce 860 m, nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových útulně zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím.
Cena od: 500 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Hotel U Tří růží

Cena od: 520 Kč
Město: Špindlerův Mlýn

Stránky

Přihlásit se k odběru Špindlerův Mlýn