Rokytnice nad Jizerou

Penzion Alf

Pension se nachází nedaleko silnice Harrachov - Špindlerův Mlýn. Má ideální výchozí pozici pro pěší i cyklo turistiku.www.rokytnice.com/alf
Cena od: 400 Kč
Město: Rokytnice nad Jizerou

Pension Samohel

Ideální rekreaci v západní části Krkonoš zaručuje Pension Samohel, který se nachází přímo v areálu sportovního centra v Rokytnici nad Jizerou.
Cena od: 450 Kč
Město: Rokytnice nad Jizerou

Apartmány Nechanický

Apartmány se nachází 100m od centra města, u hlavní komunikace – jednoduchý příjezd.. Parkování za poplatek 250 Kč / týden. Zastávka skibusu 150m. Vleky v areálu Studenov dostupné pěšky.
Cena od: 700 Kč
Město: Rokytnice nad Jizerou

hotel Krakonoš

Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Nádherná příroda – aktivní i pasivní dovolená či prázdniny jsou hlavním lákadlem, které právě Krkonoše nabízí.
Cena od: 800 Kč
Město: Rokytnice nad Jizerou

Penzion Roko

Penzion se nachází v nejkrásnější části Krkonoš nedaleko centra Rokytnice nad Jizerou a lyžařského střediska Studenov (cca 150m).Toto horské městečko nabízí svým návštěvníkům odpočinek a relaxaci po celý rok.
Cena od: 969 Kč
Město: Rokytnice nad Jizerou

Hotel U Nás

Nově zrekonstruovaný hotel najdete v půvabném horském prostředí západních Krkonoš, v obci Bratrouchov. Hotel je umístěn v krkonošském národním parku ve výšce 730 m.n.m., odkud je krásný výhled na okolní kopce a údolí.
Cena od: 1 760 Kč
Město: Jablonec nad Jizerou

Rokytnice Apartments

ZE SJEZDOVKY NA LYŽÍCH AŽ K APARTMÁNU - Rokytnice Apartments nabízí exkluzivní velkoprostorové apartmány o velikosti 120 m2 přímo na sjezdovce v 980 metrech nad mořem!!! Každý apartmán nabízí velký obývací pokoj a dvě ložnice. Apartmány jsou situovány přímo uprostřed nejdelší sjezdovky v České republice na Lysé hoře v Rokytnici nad Jizerou, jednoho z nejoblíbenějších středisek Krkonoš. Luxusně vybavené apartmány se nachází v nově postavené horské chatě Švadlenka a jsou součástí lyžařského areálu Horní Domky.
Cena od: 4 985 Kč
Město: Rokytnice nad Jizerou
Přihlásit se k odběru Rokytnice nad Jizerou