Pec pod Sněžkou

Hotel Děvín

Hotel Děvín prošel v roce 2005 kompletní rekonstrukcí. Nabízí luxusní ubytování v kategorii tří hvězdiček. Celkem 12 pokojů je vybaveno vlastním soc. zařízením, fénem, bezpečnostním sejfem a internetovou přípojkou.
Cena od: 0 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

Penzion Květa

Penzion Květa se nachází v Krkonoších v Peci pod Sněžkou na krásném místě u vleku Javor. Díky své ideální poloze je penzion vhodný nejen k zimní dovolené, ale i k celoročnímu využití a relaxaci. Na své si u nás přijdou jak rodiny s dětmi, jednotlivci, větší skupiny, sportovní soustředění, firemní, školení a dětské akce atd.
Cena od: 370 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

Penzion U vleku Javor

Penzion U vleku Javor - Pec pod Sněžkou, Krkonoše Stojí na křižovatce turistických a cyklistických tras. V zimě v ideální poloze přímo u sjezdovky Javor - prakticky v samém srdci lyžařského areálu. Dvou až čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV. Wifi. Nekuřácká restaurace s českou kuchyní.
Cena od: 410 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

Hotel Energetik

Hotel Energetik *** (1 070 m n. m.) se nachází na jižním úbočí Liščí hory nedaleko sjezdovky a lanové dráhy Hnědý vrch. Hotel v klidné a unikátní lokalitě Krkonošského národního parku těsně pod hřebeny Krkonoš poskytuje našim návštěvníkům nejen pohádkovou vyhlídku, ale možnost strávit volné dny způsobem, který je Vám nejbližší.
Cena od: 490 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

Penzion A+A

Nově zrekonstruovaný penzion se nachází v malebné části horského střediska Pec pod Sněžkou.Ubytovací kapacita je 35 lůžek a všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí.Nabízíme celoroční ubytování,které je ideální pro Vaši zimní či letní dovolenou,firemní akce a nebo jiné rodinné,či společenské příležitosti v Krkonoších.Další info na www.pecpodsnezkou-penzion-aa.cz
Cena od: 600 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

Chata Popelka

Chata, která prošla nákladnou rekonstrukcí, se nachází u hlavní silnice v Horní Malé Úpě, což ocení rekreanti zejména v zimě, kdy se dostanou bez problémů až k chatě.
Cena od: 750 Kč
Město: Malá Úpa

Hotel Krokus

Hotel Krokus nabízí ubytování ve dvou prostornějších pokojích vhodných pro rodiny s dětmi. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu.
Cena od: 870 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

Pension Svoboda

Penzion Svoboda se nachází v nadmořské výšce 890 m. n. m, na Velké sluneční pláni v Peci pod Sněžkou cca 500 m od centra. Hned vedle pensionu je dětský vlek cca 500m, vhodný pro začátečníky. K centrálním vlekům se dostanete skibusem (cca 600m), Večer či během dne si zde můžete vychutnat relaxaci ve venkovním vyhřívaném whirlpoolu.
Cena od: 980 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

Penzion U Veselých

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion v Peci p. Sněžkou s domácí kuchyní, pokoje se sociálním zařízením, stravování formou bufetové snídaně či polopenze. WIFI, kulečník i stolní tenis pro Vás.
Cena od: 1 100 Kč
Město: Pec pod Sněžkou

HOTEL HOŘEC

Krkonošský hotel Hořec leží přímo v centru města Pec pod Sněžkou, asi 1,5 km od sedačkové lanovky na nejvyšší horu České republiky - Sněžku.
Cena od: 1 400 Kč
Město: Pec pod Sněžkou
Přihlásit se k odběru Pec pod Sněžkou