Vrchlabí

Privat 246

Dům se nachází v okrajové části města Vrchlabí u hlavní silnice na Špindlerův Mlýn.200m od domu je autobusová zastávka.
Cena od: 290 Kč
Město: Vrchlabí

Apartmány Pension Hartaclub

Penzion ve Vrchlabí v Krkonoších. Ubytování v pěti apartmánech s kuchyní. Bowling, squash, sauna, tenis, bazén. Objekt je situován na jižní kraj města Vrchlabí se zaměřením na horskou turistiku, lyže (skiareál Herlíkovice 6km, Špindlerův Mlýn 18km) cyklistiku, jízdu na koních, rybaření, koupání a další letní i zimní aktivity.
Cena od: 290 Kč
Město: Vrchlabí

Penzion Jana

Strážné je jedno z nejznámějších horských středisek v Krkonoších-na území Krkonošského národního parku.Nachází se 4 km severovýchodně od Vrchlabí a 6 km jižně od Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce přes 800m. Díky tomu máte možnost využít široké nabídky služeb k aktivnímu odpočinku a strávit zde příjemný pobyt během celého roku.
Cena od: 400 Kč
Město: Strážné

Penzion Golf

Jedná se o rodinný penzion v Krkonoších, okres Trutnov-Prosečné.
Cena od: 460 Kč
Město: Prosečné

Horský hotel Vltava

Hotel se nachází v malebném prostředí Krkonoš, v katastru Vrchlabí, obce Strážné v zimě vhodnému ke sjezdovému i běžeckému lyžování a v ostatních měsících roku pro pěší i cykloturistiku.Hotel má celoroční provoz.
Cena od: 600 Kč
Město: Strážné

Penzion 14

Luxusní historická nemovitost zrekonstruovaná na základě projektu světoznámého architekta. Co pokoj, to strom, co strom, to architektonický příběh. Vyberte si, ve které barvě vám bude dobře...V naší restauraci můžete potěšit své chuťové smysly, ve vinném sklípku ochutnáte jedno z mnoha krásných vín, nakonec se povzbudíte italskou kávou značky Lavazza. Naše malé podkrkonošské město je ideálním místem výlety - ZOO Dvůr Králové 15km, Kuks 16km, Krkonoše 15km, Golf Prosečné 3km....
Cena od: 600 Kč
Město: Hostinné

Hotel Lánovský Dvůr

Hotel Lánovský Dvů se nachází v obci Prostřední Lánov pouhé 3 km od Vrchlabí, Špindlerův Mlýn: 16 km.
Cena od: 780 Kč
Město: Lánov

Horský hotel Friesovy boudy

Horský hotel Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce1217m ve střední části Krkonoš, na jihozápadním svahu Světlého vrchu nedaleko rozcestí na Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Luční boudu. Toto atraktivní ubytování nabízí ze své vysoké polohy velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí. Areál leží mimo hlavní turistická centra a svou polohou poskytuje ideální podmínky pro klidnou aktivní letní či zimní dovolenou pro rodiny s dětmi v blízkosti populárních turistických tras a nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech.
Cena od: 800 Kč
Město: Strážné

Hotel a Pension Albis

Hotel & pension Albis v Krkonoších jedná se o komplex budov, vystavěný v letech 1990 – 95. Hotel & pension Albis se nachází ve Vrchlabí v obci Herlíkovice, je ideálním výchozím místem pro letní a zimní turistiku. Vzdálenost od lyžařského areálu Herlíkovice je pouhých 300 m, do Špindlerova Mlýna 8 km a do centra Vrchlabí 2 km.
Cena od: 960 Kč
Město: Vrchlabí

Kněžická chalupa

Kněžická chalupa v Krkonoších leží v nadmořské výšce 700 m n. m. mezi Vrchlabím a Beneckem, uprostřed lesíků a pastvin. Je celoročně přístupná automobilem a parkovat lze přímo u objektu.
Cena od: 980 Kč
Město: Vrchlabí

Stránky

Přihlásit se k odběru Vrchlabí