Trutnov

Hotel DAVÍDEK ****

Hotel Davídek **** nabízí moderní ubytování v Podkrkonoších. Sportovně-relaxační a kongresový komplex nabízí širokého spektrum služeb pro místní obyvatele i organizace nejen trutnovského regionu.
Cena od: 0 Kč
Město: Trutnov

Vilka Rtyně v Podkrkonoší

Vilka se nachází na okraji města asi 200 metrů od lesa.
Cena od: 180 Kč
Město: Rtyně v Podkrkonoší

areál Dolce

Celoročně otevřený rekreační areál Dolce (ca 5 km od města Trutnov) v Krkonoších. Ubytování v útulných vytápěných apartmánech a ve Finských chatách. Možnost stanování a karavaningu na rozlehných udržovaných travnatých plochách. Sportovní areál, dětské hřiště, rekreační nádrž s travnatou pláží, ohniště, zastřešené venkovní posezení s grilem, restaurace, zázemí kempu, turisticky zajímavé okolí
Cena od: 370 Kč
Město: Trutnov

Pension Zámek Rudník

Dovolte, abychom Vás srdečně přivítali v zámku Rudník. Hostům na zámku poskytujeme k ubytování zajímavě a stylově vybavené pokoje.
Cena od: 400 Kč
Město: Rudník

Penzion ROSA Krkonoše

Penzion Rosa se nachází na okraji horského rekreačního střediska Horní Maršov, v údolí řeky Úpy, přímo mezi největšími turistickými středisky východních Krkonoš – Pecí pod Sněžkou a Janskými Lázněmi. V místě i okolí jsou ideální podmínky pro pěší turistiku, jízdu na kole, koupání, zjezdové lyžování, běh na lyžích, tenis, golf, paintball, ...
Cena od: 580 Kč
Město: Horní Maršov

Městský Hotel Dorinka

Městský Hotel Dorinka stojí na náměstí v Hostinném, které se nachází v podhůří Krkonoš a to nedaleko hranice Krkonošského národního parku. Město a jeho výhodná poloha vytvářejí dobré podmínky k provozování letních i zimních sportů a rekreace. Svahy podhůří Krkonoš nabízí optimální podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku s krásnými výhledy na nejvyšší vrcholky Krkonoš.
Cena od: 600 Kč
Město: Hostinné

Penzion Liberta

Pension Liberta se nachází 4km nad Horním Maršovem (bus), 10km od Svobody nad Úpou (vlak) v malebné obci Dolní Albeřice. Po dohodě s nemotorizovanými návštěvníky možný odvoz ZDARMA.
Cena od: 640 Kč
Město: Horní Maršov

Penzion Pohoda

Penzion Pohoda stojí v samém centru Trutnova. Město Trutnov je často nazýváno též bránou Krkonoš. Penzion najdete v historickém domě z druhé poloviny devatenáctého století. Bohatě zdobená čelní strana domu nabízí zajímavý pohled a dává penzionu reprezentativní vzhled.
Cena od: 900 Kč
Město: Trutnov

Apartmán Eva

Apartmány jsou umístěn v přízemí domu, každý se samostatným vchodem. Batňovice se nachází v Podkrkonoší na mezinárodní silnici I/14. Místo je vhodné pro pěší, cyklistické, automobilové výlety. V okolí je mnoho turistických a přírodních zajímavostí. Apartmány jsou luxusně vybaveny a k dispozici je vyhřívaný zastřešený bazén. Od prosince do března lyžařský vlek s uměle zasněžovaným svahem (13km Radvanice nebo Petříkovice) a udržované běžecké tratě na Jestřebích horách začínající na katastru Batňovice
Cena od: 900 Kč
Město: Batňovice

Grand Luxury Hotel

GL Hotel je umístěn jako jediný z místních hotelů přímo na vrcholu náměstí a stává se tak pro klienty perlou Trutnova. A to nejen svou specifickou polohou, ale především jedinečnou vnitřní architekturou skloubenou s moderním designem. Pro klienty je připraveno 24 pokojů. Podle potřeb a náročnosti jsme připraveni nabídnout Standard pokoje, Luxury pokoje, ale i VIP suity s výhledem přímo na náměstí.
Cena od: 900 Kč
Město: Trutnov

Stránky

Přihlásit se k odběru Trutnov