Janské Lázně

Penzion Villa

Penzion Villa v Janských Lázních nabízí celoroční velmi dostupné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších především pro kolektivy (školy – např. školy v přírodě, lyžařské kursy; organizované skupiny), ale i pro jednotlivce. Kapacita penzionu je 48 osob s možností přistýlky. 
Cena od: 200 Kč
Město: Janské Lázně

Hotel Astoria

Hotel Astoria se nachází v Krkonošském národním parku, v krásném, klidném prostředí lázeňského městečka Janské Lázně na úpatí Černé hory vysoké 1299 n./m.
Cena od: 273 Kč
Město: Janské Lázně

Chata Maršov

Chata Maršov Vám nabízí příjemné ubytování v centru východních Krkonoš, mezi Janskými lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Chata je vybavena saunou, velkou kuchyní, restaurací a místností, kde můžete uzamknout Vaše kola či lyže. Vybrat si můžete ze sedmi pokojů, každý pokoj je vybaven koupelnou a TV. K chatě náleží travnatý pozemek s ohništěm pro posezení či opékání. Parkoviště pro Vaše auto je přímo u chaty.
Cena od: 290 Kč
Město: Horní Maršov

Pension Flora

Nově zrekonstruovaný Penzion Flóra s celkovou kapacitou 35 lůžek se nachází v centru lázeňského města, 200 m od významného střediska "Černá hora".
Cena od: 340 Kč
Město: Janské Lázně

Hotel Večernice

Hotel Večernice Janské Lázně se nachází pod úpatím Černé hory - v těsné blízkosti sjezdových, běžeckých a turistických tratí v chráněné oblasti Krkonoše.
Cena od: 400 Kč
Město: Janské Lázně

Měšťanský dům

Penzion Měšťanský dům se nachází v centru Svobody nad Úpou na náměstí.
Cena od: 400 Kč
Město: Svoboda nad Úpou

Hotel Kotva

Hotel Kotva se nachází v lázeňském městě Janské Lázně, které je známé i jako významné centrum sportovně-rekreačních aktivit.
Cena od: 400 Kč
Město: Janské Lázně

Modrokamenná bouda

Penzion se nachází v Janských Lázních v poloze cca 800 m n. m. Krásné místo na okraji 3-hektarové horské louky, ze všech stran obklopené lesem. Přitom pouhé 2 km ve vzdálenosti centra Janských Lázní.
Cena od: 450 Kč
Město: Janské Lázně

Hotel Vyhlídka

Hotel se nachází v Janských Lázních, které jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice. Hotel má výhodnou polohu na začátku lázeňské kolonády v blízkosti kabinové lanovky – Černohorský Express (cca 200m).
Cena od: 490 Kč
Město: Janské Lázně

Penzion Duncan

Nový rodinný penzion se nachází v Janských Lázních na krásném klidném místě u lesa asi 50m od vleku Duncan.
Cena od: 500 Kč
Město: Janské Lázně

Stránky

Přihlásit se k odběru Janské Lázně