Benecko

Pension Vila Julie

Penzion a restaurace Vila Julie je zrekonstruovaná vila postavena roku 1898, nabízející stylové ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním socialním zařízením.
Cena od: 225 Kč
Město: Benecko

Penzion Rychtrova bouda

Penzion Rychtrova bouda nabízí ubytování na Benecku, jedním z nejkrásnějších míst Krkonoš. Nabízíme levné ubytování na horách přímo pod sjezdovkou.S námi si dovolenou v Krkonoších užijete.
Cena od: 320 Kč
Město: Benecko

Hotel Krakonoš

Cena od: 520 Kč
Město: Benecko

Horský hotel Kubát

SRodinný hotel v nadmořské výšce 880 m n. m. na nejvyšším bodě silnice mezi Vrchlabím a Jilemnicí, na horním okraji sjezdovek Skiareálu Benecko,  značené trasy pro pěší i cykloturistiku, houbaření, s panoramatickým výhledem na Jizerské hory a podhůří Krkonoš,
Cena od: 600 Kč
Město: Benecko

Horský hotel Top

Tříhvězdičkový Hotel Top se nachází v obci Benecko mezi horskými středisky Harrachov a Špindlerův Mlýn v západní části Krkonoš.
Cena od: 600 Kč
Město: Benecko

Hotel Diana

Hotel Diana je umístěn na začátku obce Benecko při příjezdu ve směru od Vrchlabí (nebo na konci při příjezdu od Jilemnice). Tři lyžařské vleky se nacházejí již 200 m od objektu. Disponuje 30 zrekonstruovanými pokoji s vlastním příslušenstvím. Kromě ubytování nabízí také restauraci, formanku, v létě terasu s výhledem na krkonošské panorama a hernu se zařízeným koutkem pro děti. K aktivnímu odpočinku a relaxaci slouží stolní tenis, billiard, šipky stolní fotbal, sauna, solárium, vířivka a posilovna. Hotel má vlastní parkoviště s uzamykatelnou bránou.
Cena od: 630 Kč
Město: Benecko

Penzion Dana

Nekuřácký penzion Dana vám poskytne příjemné prostředí, profesionální přístup a vyhlášenou kuchyni. Zaujmout může především vynikající polohou, která Vás určitě okouzlí. Penzion leží stranou od centra, takže pro ty, co hledají odpočinek je ideálním řešením. Užijete si zde dostatek klidu v čistém horském prostředí a můžete si vychutnat nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš.  
Cena od: 775 Kč
Město: Benecko

Hotel Bára

Příjemný rodinný horský hotel s nádhernou domácí atmosférou a skvělým vybavením pro rodiny s dětmi !  Hotel je kompletně zrekonstruovaný a nabízí pro své hosty také krásné wellness a výborné vyžití pro rodiny s dětmi !
Cena od: 850 Kč
Město: Benecko
Přihlásit se k odběru Benecko