Beskydy - Valašsko

Horský wellness hotel Tatra

Náš hotel leží v krásném prostředí moravsko slezských Beskyd na jižním svahu Soláně nedaleko centra obce Velké Karlovice.  Budova hotelu je situována ve svahu v těsné blízkosti u lesa. Z jižní strany je obklopena loukami se stromy a okrasnými dřevinami. Hotel je svou polohou, vybavením a službami, které nabízí, velmi vhodný zejména pro rekreační a ozdravné pobyty rodin s dětmi individuální rekreaci firemní akce a školení sportovní soustředění seniorské pobyty rekondiční pobyty
Cena od: 0 Kč
Město: Velké Karlovice

Areál Dolinka

Náš penzion se nachází v horní části Velkých Karlovic v Léskovém. Máme kvalitní ubytování na pokojích se soc.zařízením. Jsme v blízkosti turistických, běžkařských i cyklistických tras, 150 m od SKI areálu Razula. Máme dobrou celoroční dostupnost s parkováním v areálu.Kolem je široká škála služeb, restaurací, obchod s potravinami i zastávka autobusu. Nedaleko pralesu Razula. Výborné výchozí místo pro aktivní i pohodlnější. Po dohodě zajišťujeme různé služby. Penzi dle dohody. Domácí kuchyně.
Cena od: 0 Kč
Město: Velké Karlovice
Krásná zima v Beskydech

Babička Penzion

Ubytování v Beskydech nedaleko lanovky na Pustevny pod horou Radošť. Pokoje od dvou lůžek do 5 s vlastním sociálním zařízením, hosté mají možnost využít společné kuchyně a společenské místnosti.
Cena od: 175 Kč
Město: Trojanovice, Frenštát pod Radhoštěm

Pension Školka

Levné ubytování ve Velkých Karlovicích pro rodina s dětmi, školní a sportovní skupiny, lyžařské kurzy nebo školy v přírodě. Velké Karlovice, cena 190 Kč/osoba
Cena od: 190 Kč
Město: Velké Karlovice

Penzion Libuše a Bohuš

Penzion Libuše a Bohuš je nedaleko centra města Frenštátu v „srdci“ Beskyd na Valašsku s výhledem na horu Radhošť. Dva komfortní apartmány s kapacitou 8 osob včetně přistýlek s vlastními vchody a bezbariérovým přístupem
Cena od: 200 Kč
Město: Frenštát pod Radhoštěm
Pustevny zima

Chaty Oaza Beskydy Pustevny - Trojanovice

Chaty se nachází u lesa v klidném prostředí cca 15 minut od lanovky na Pustevny v obci Trojanovice. Kompletně vybavené chaty pro 4,5,7 nebo 8 osob.
Cena od: 210 Kč
Město: Trojanovice

RS Budoucnost

Ubytovací zařízení na úpatí Lysé hory v Beskydech. Hotel nabízí relaxaci v hotelovém wellness a romantické krajině v Beskydech. Frýdlant nad Ostravicí, cena 250 Kč/osoba
Cena od: 250 Kč
Město: Frýdlant nad Ostravicí

Penzion Planiska

Penzion je ve Frenštátě p.R. 4,5 km od Pusteven, rekreačního centra Beskyd. Vysoký standard ubytování ve studiích od 250Kč/osoba/noc. Studio má koupelnu s WC, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí s mražáčkem, el.sporákem, mikrovlnkou,rychlovarnou konvicí . TVsat a internet. Vlastní parkoviště.
Cena od: 280 Kč
Město: Frenštát pod Radhoštěm

Rekreační středisko Skalka

Nejlevnější ubytování se soc. zařízením v Beskydech. Penzion s pokoji a samostatnými chatami umístěný 2 km od centra obce Ostravice v krásném horském prostředí.
Cena od: 300 Kč
Město: Ostravice

Hotel Čertův hrádek

Objekt se nachází v samotném srdci Beskyd nad přehradou Šance, na rozcestí několika turistických značek, cyklistických a běžeckých tras, mezi dvěma nejpopulárnějšími lyžařskými středisky Beskydy - Bílou (3km) a Grúní (3,5km). Autobusová zastávka pro dálkové spoje 1 km od hotelu a zastávka místní autobusové dopravy před hotelem.
Cena od: 300 Kč
Město: Staré Hamry

Stránky

Přihlásit se k odběru Beskydy - Valašsko