Čeladná

Hotel Srdce Beskyd

Hotel Srdce Beskyd je velmi často vyhledáván pro své krásné okolí a zdravé horské klima. Přijměte pozvání i Vy a odpočiňte si u nás.
Cena od: 350 Kč
Město: Čeladná

Horský hotel Hamry

Menší hotel rodinného typu. Čeladná, orientační cena na osobu 400 Kč
Cena od: 400 Kč
Město: Čeladná

Hotel Dejmon

Hotel Dejmon (650 m.n.m.) se nachází v malebném prostředí Beskyd v protáhlé vesničce Čeladná, nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí (7 km). V okolí hotelu jsou krásné zalesněné kopce, lákající k uklidňujícím procházkám v tichu a klidu hor. Hotel je vhodný zejména pro rodinnou rekreaci, pořádání lyžařských výcviků, škol v přírodě, školení, jazykových kurzů, rekondičních pobytů, oslav, svateb a dalších slavnostních příležitostí.
Cena od: 400 Kč
Město: Čeladná

Horský hotel Hamry

Horský hotel Hamry se nachází na okraji obce Čeladná,která je obklopena nádhernou přírodou a je tak vyhledávaným rájem turistů.
Cena od: 500 Kč
Město: Čeladná

Hotel U Holubů

Cena od: 1 000 Kč
Město: Čeladná

Miura hotel

Designový 4+ First Class Hotel Miura nabízí nečekané spojení DESIGNU GOLFU SPA UMĚNÍ a přírody v srdci Beskyd - v Čeladné. Designový hotel Miura nabízí ubytování ve 39 pokojích a 4 Junior Suitech a MIURA Siutu. VYBAVENÍ HOTELU: restaurace s kavárnou, MIURA Spa, parkoviště , konferenční sály, 2 x 18 jamkové mistrovské hřiště, kde se koná PGA.
Cena od: 3 900 Kč
Město: Čeladná
Přihlásit se k odběru Čeladná