Pension Školka

Levné ubytování ve Velkých Karlovicích pro rodina s dětmi, školní a sportovní skupiny, lyžařské kurzy nebo školy v přírodě. Velké Karlovice, cena 190 Kč/osoba

Naše zařízení je určeno především pro pobyty rodin s dětmi, turistickým a sportovním skupinám, školám k realizaci LVK, soustředění, seznamovací pobyty studentů, turistické i branné kurzy...
Máme dobré zázemí pro pobyty škol v přírodě i ozdravné pobyty škol mateřských.
Pension má dobrou celoroční dostupnost jak autem, tak i autobusem a vlakem, který má zastávku v centru Velkých Karlovic.
Ubytování poskytujeme v kompletně zrekonstruovaných 2 až 4 lůžkových pokojích, kdy každý pokoj má navíc atraktivní spací nástavbu, která poskytuje přehršel romantiky pro naše malé hosty. Pokoje jsou vybaveny skříněmi v různých velikostech, nočními stolky, stolem se židlemi či taburetkami.
Vždy dva pokoje mají přes chodbu /6m/ společné sociální zařízení hotelového typu, které si lze zamykat.

Máme k dispozici také pokoje hotelového typu v plném vybavení.

Na ubytovacím patře je k dispozici kuchyňský koutek s lednicí, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Stravování našich hostů zajišťuje kuchyň s domácí stravou.

Při pobytech rodin je snídaně je podávána formou bufetu.(Švédský stůl)

Ostatní jídla vaříme dle česko-slovenské domácí kuchyně.

Klientům je k dispozici klubovna s barem, stolem na stolní tenis a stolním fotbálkem.
Možnost večerů s KARAOKE.
Naši hosté mají možnost v případě potřeby parkovat přímo u budovy, nebo v krytém stání, kdy parkovací pozici si lze rezervovat.
Celý areál je oplocený a přístupný je pouze ubytovaným hostům.
Na zahradě je k dispozici letní zahrádka, opalovací lehátka, ohniště na táboráky, velký gril, nadzemní bazén, hřiště na volejbal, nohejbal či badminton, tenisový kurt, stolní tenis, sauna. Vydáte-li se k nám na kola, máte k dispozici první foukací stanici na kola, auta a míče přímo na středisku a místo vybudované pro mytí kol.
K zapůjčení je vše pro opékání či grilování, dle požadavku Vám připravíme maso na rožnění, klobásy či jenom obyčejné špekáčky pro krásné vlahé večery u táboráku.
Na recepci si lze zapůjčit pálky na stolní tenis, rakety na tenis, míče, kriketovou sadu, koule na petanque, horská kola, badminton a koloběžky.
V dosahu našeho střediska jsou další možnosti využití volného času, jako bowling, squasch, golf, vyjížďky na koních, koupaliště a pod.
A pojedete-li jenom kolem, tak se přijďte podívat, rádi Vám naše zařízení ukážeme.

Pension má špičkovou polohu pro zimní sporty.

V těsném sousedství je areál Razula, sjezdovka Vajzák a Laterna s dětským vlekem, Machůzky, Kyčerka a v neposlední řadě špičkově vybavený areál Karolínka.

Další vleky v dojezdu 10 minut.

Provozujeme lyžařskou a snowboardovou školu.

Rezervace: info@pension-skolka.cz
mobil: 724022483

Orientační cena za noc a osobu: 
190 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Léskové 548
75606 Velké Karlovice
Česká republika
49° 22' 15.7188" N, 18° 21' 20.0016" E
CZ