Frenštát pod Radhoštěm

Krásná zima v Beskydech

Babička Penzion

Ubytování v Beskydech nedaleko lanovky na Pustevny pod horou Radošť. Pokoje od dvou lůžek do 5 s vlastním sociálním zařízením, hosté mají možnost využít společné kuchyně a společenské místnosti.
Cena od: 175 Kč
Město: Trojanovice, Frenštát pod Radhoštěm

Penzion Libuše a Bohuš

Penzion Libuše a Bohuš je nedaleko centra města Frenštátu v „srdci“ Beskyd na Valašsku s výhledem na horu Radhošť. Dva komfortní apartmány s kapacitou 8 osob včetně přistýlek s vlastními vchody a bezbariérovým přístupem
Cena od: 200 Kč
Město: Frenštát pod Radhoštěm
Pustevny zima

Chaty Oaza Beskydy Pustevny - Trojanovice

Chaty se nachází u lesa v klidném prostředí cca 15 minut od lanovky na Pustevny v obci Trojanovice. Kompletně vybavené chaty pro 4,5,7 nebo 8 osob.
Cena od: 210 Kč
Město: Trojanovice

Penzion Planiska

Penzion je ve Frenštátě p.R. 4,5 km od Pusteven, rekreačního centra Beskyd. Vysoký standard ubytování ve studiích od 250Kč/osoba/noc. Studio má koupelnu s WC, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí s mražáčkem, el.sporákem, mikrovlnkou,rychlovarnou konvicí . TVsat a internet. Vlastní parkoviště.
Cena od: 280 Kč
Město: Frenštát pod Radhoštěm

Farma Menšík

Nabízíme ubytování na rodinné bio farmě v krásném prostředí Beskyd v prostorném a plně vybaveném apartmánu. Kunčice pod Ondřejníkem, cena 320 Kč/osoba
Cena od: 320 Kč
Město: Kunčice pod Ondřejníkem 10

Alpina

Cena od: 390 Kč
Město: Trojanovice

Liščí mlýn

Nabídka ubytování v penzionu a chatách s možností stravování v restauraci. Možnost využít půjčovny sportovních potřeb, bazénu, a různých sportovišť.
Cena od: 400 Kč
Město: Frenštát pod Radhoštěm

Penzion Planiska

Penzion poskytuje vysoký standard ubytování ve studiích pro 2 až 4 osoby. Každé studio má vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s el.sporákem,lednicí,mikrovlnkou,TVsat,internet. Penzion je nový a ceny nízké-zaváděcí od 280Kč/osoba/noc. Vedle penzionu je restaurace a prostorné vlastní parkoviště. Pustevny 4,5km, aquapark a krytý bazén 2km, přehrada Větřkovice 8km. Turistika, cykloturistika,lyžování.
Cena od: 600 Kč
Město: Frenštát pod Radhoštěm

Hotel Na Dolině

Komfortní a klidné ubytování uprostřed lesů, stylová restaurace s terasou, altánem a krbem, součástí jsou 2 tenisové kurty s celoročním provozem.
Cena od: 800 Kč
Město: Frenštát pod Radhoštěm

HOTEL RÁZTOKA

www.raztoka.cz Nově hotelové wellness centrum.
Cena od: 870 Kč
Město: Frenštát pod Radhoštěm

Stránky

Přihlásit se k odběru Frenštát pod Radhoštěm