Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Bečva

Penzion Bečva se nachází v pěkném prostředí města Rožnov pod Radhoštěm, který je významným turistickým a rekreačním centrem Moravskoslezských Beskyd. Město i okolí poskytují mnohé příležitosti pro turistické vycházky, lyžování , koupání a mnoho dalších rekreačních aktivit.
Cena od: 500 Kč
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Mesit

Hotel Mesit s celoročním provozem je situován v malebném prostředí Beskyd na Horní Bečvě v blízkosti místní přehrady. Poloha hotelu v klidném a přátelském prostředí nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci
Cena od: 670 Kč
Město: Horní Bečva

Apartmány Vila Hedvika Rožnov pod Radhoštěm

APARTMÁNY VILA HEDVIKA*** ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - komfortní ubytování v srdci Beskyd na Valašsku za výhodnou cenu. Celoroční ubytování pro individuální rekreaci, rodinnou dovolenou, pobyty s dětmi, individuální a pracovní pobyty, služební cesty, ubytování pro skupiny. Pobyty s vyžitím v každém ročním období. Na týden, na víkend, individuálně. Poznávací programy, relaxace a wellness, ozdravné a lázeňské pobyty, aktivní vyžití, sportovní programy. Turistika, cykloturistika, lyžování, tenis, golf, adrenalinová zábava. Relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty s procedurami v Rožnovských pivních lázních. Rekreace pro dva i pro celou rodinu, pobyty pro seniory, skupinové a firemní akce, pracovní pobyty. Cenově zvýhodněné programové balíčky.
Cena od: 690 Kč
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Penzion Garni

Cena od: 800 Kč
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Hotel EROPLÁN

Tříhvězdičkový Hotel Eroplán je umístěn v malebné vesničce Rožnov pod Radhoštěm, nedaleko Valašského muzea v přírodě a dvě minuty pěší chůze od koupaliště.
Cena od: 1 250 Kč
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Hotel HORAL

Tříhvězdičkový hotel Hora se nachází v okrajové části města Rožnov pod Radhoštěm, na úpatí hory Radhošť a nabízí Vám kvalitní ubytovací a gastronomické služby.
Cena od: 1 290 Kč
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Hotel AGH

AGH Hotel se nachází přímo v centru Rožnova pod Radhoštěm, ležícím na úpatí Beskyd a nabízí příjemné a komfortní ubytování v celkem 24 pokojích.
Cena od: 1 320 Kč
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Apartmány u Červeného stromu

Apartmány U Červeného stromu Vám nabídnou komfortní a luxusní ubytování, které Vám zpříjemní Vaši návštěvu Rožnova pod Radhoštěm a jeho okolí. Nově zrekonstruovaná vila je vzdušná, plná světla a příjemných barev. Apartmány jsou spojením domácí pohody na cestách s vysokým komfortem, jsou zařízeny v moderním stylu s důrazem na neokázalou eleganci a nabízí: • jedinečnou lokalitu • příjemné a útulné prostředí • moderní design a vybavení • kvalitní služby Vedle výhod a služeb, které poskytují klasické hotely, nabízí současně kompletně vybavenou kuchyni, mnohem více prostoru, potřebného soukromí, klid od pulsujícího města a záruku bezpečí.
Cena od: 1 500 Kč
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Energetic

Nově zrekonstruovaný wellness hotel, komfortní pokoje, konferenční prostory, zázemí pro děti, jávský masážní salon, wellness (bazén s protiproudem, whirlpool, finská a parní sauna, klasické i exotické masáže). Depandance Forman*** a koliba Kordulka několik kroků od hotelu.
Cena od: 1 800 Kč
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Přihlásit se k odběru Rožnov pod Radhoštěm