Areál Dolinka

Náš penzion se nachází v horní části Velkých Karlovic v Léskovém. Máme kvalitní ubytování na pokojích se soc.zařízením. Jsme v blízkosti turistických, běžkařských i cyklistických tras, 150 m od SKI areálu Razula. Máme dobrou celoroční dostupnost s parkováním v areálu.Kolem je široká škála služeb, restaurací, obchod s potravinami i zastávka autobusu. Nedaleko pralesu Razula. Výborné výchozí místo pro aktivní i pohodlnější. Po dohodě zajišťujeme různé služby. Penzi dle dohody. Domácí kuchyně.

Ubytování Dolinka se nachází v obci Velké Karlovice (údolí Léskové), na místě zaniklé Mariánské huti. Ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, v zimě pak okolní podmínky poskytují ideální lyžařské vyžití. V těsné blízkosti chaty najdete běžkařské, turistické i cyklo trasy. Lyžaři mají nejblíže ke SKI areálu Razula asi 150m, nedaleko vleků Babská a dalších asi 20 v okolí.Náš penzion je výborný celoročně. Vhodné pro školení, kurzy, tábory, rodinné oslavy, prodloužené víkendy i pro jednotlivce. Parkování přímo u objektu. K dispozici jsou s společenské místnosti- první jako jídelna ke kuchyňce, druhá s televizí. V protější budově spojené střechou, je hlavní jídelna a kuchyně pro větší akce a oslavy. Je s výčepem, kulečníkem,pinpong, stolní fotbal,šipky televize a DVD. Velká kuchyně je po dohodě k dispozici. Budova je stále vytápění, povlečené postele.
Po dohodě je možnost rezervovat si celý dům I bez vytížení celé kapacity. Můžeme zapůjčit různé dílny. Zabezpečit různé aktivity. Zkuste se nás zeptat.

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Léskové 919
75606 Velké Karlovice
Česká republika
49° 22' 17.2488" N, 18° 21' 28.0512" E
CZ