Velké Karlovice

Horský wellness hotel Tatra

Náš hotel leží v krásném prostředí moravsko slezských Beskyd na jižním svahu Soláně nedaleko centra obce Velké Karlovice.  Budova hotelu je situována ve svahu v těsné blízkosti u lesa. Z jižní strany je obklopena loukami se stromy a okrasnými dřevinami. Hotel je svou polohou, vybavením a službami, které nabízí, velmi vhodný zejména pro rekreační a ozdravné pobyty rodin s dětmi individuální rekreaci firemní akce a školení sportovní soustředění seniorské pobyty rekondiční pobyty
Cena od: 0 Kč
Město: Velké Karlovice

Areál Dolinka

Náš penzion se nachází v horní části Velkých Karlovic v Léskovém. Máme kvalitní ubytování na pokojích se soc.zařízením. Jsme v blízkosti turistických, běžkařských i cyklistických tras, 150 m od SKI areálu Razula. Máme dobrou celoroční dostupnost s parkováním v areálu.Kolem je široká škála služeb, restaurací, obchod s potravinami i zastávka autobusu. Nedaleko pralesu Razula. Výborné výchozí místo pro aktivní i pohodlnější. Po dohodě zajišťujeme různé služby. Penzi dle dohody. Domácí kuchyně.
Cena od: 0 Kč
Město: Velké Karlovice

Pension Školka

Levné ubytování ve Velkých Karlovicích pro rodina s dětmi, školní a sportovní skupiny, lyžařské kurzy nebo školy v přírodě. Velké Karlovice, cena 190 Kč/osoba
Cena od: 190 Kč
Město: Velké Karlovice

PENZION CELNICA

Cena od: 375 Kč
Město: Velké Karlovice

Penzion GAUDEAMUS

Navštivte valašský penzion Gaudeamus, který je jako stvořený pro klidnou rodinnou rekreaci nebo skupinové akce s dětmi. Je oblíbeným cílem lyžařských výcvikových kurzů a vyletů díky své poloze - v létě příroda, v zimě Ski areál Synot Kyčerka vzdálený jen 100m.
Cena od: 530 Kč
Město: Velké Karlovice

Penzion na Pluskovci

Penzion se nachází v Beskydech, ve Velkých Karlovicích, uprostřed skiareálu Kyčerka. Nabízí ubytování, stravování, krytý bazén, vířivku, saunu, tenisový kurt, Wifi. Vhodný pro letní a zimní rodinnou rekreaci. Vynikající podmínky pro cykloturistiku.
Cena od: 550 Kč
Město: Velké Karlovice

Hotel Kyčerka

Horský hotel Kyčerka se nachází v nejrozsáhlejší valašské obci Velké Karlovice na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů. Oblast nabízí spousty lákadel, ať už v podobě nedotčené rozmanité přírody, nebo stavitelského umění našich valašských předků, či různorodých sportovních aktivit.
Cena od: 1 120 Kč
Město: Velké Karlovice

Hotel Galik

Cena od: 1 180 Kč
Město: Velké Karlovice

Hotel Horal

Cena od: 1 290 Kč
Město: Velké Karlovice

HOSPODA KYČERKA

Navštivte naši jedinečnou stylovou Hospodu Kyčerku, dopřejte si gurmánský zážitek z poctivé domácí valašské kuchyně a ubytujte se v jednom z našich tří zbrusu nových apartmánů.
Cena od: 1 900 Kč
Město: Velké Karlovice

Stránky

Přihlásit se k odběru Velké Karlovice