Ostravice

RS Budoucnost

Ubytovací zařízení na úpatí Lysé hory v Beskydech. Hotel nabízí relaxaci v hotelovém wellness a romantické krajině v Beskydech. Frýdlant nad Ostravicí, cena 250 Kč/osoba
Cena od: 250 Kč
Město: Frýdlant nad Ostravicí

Hotel Čertův hrádek

Objekt se nachází v samotném srdci Beskyd nad přehradou Šance, na rozcestí několika turistických značek, cyklistických a běžeckých tras, mezi dvěma nejpopulárnějšími lyžařskými středisky Beskydy - Bílou (3km) a Grúní (3,5km). Autobusová zastávka pro dálkové spoje 1 km od hotelu a zastávka místní autobusové dopravy před hotelem.
Cena od: 300 Kč
Město: Staré Hamry

Rekreační středisko Skalka

Nejlevnější ubytování se soc. zařízením v Beskydech. Penzion s pokoji a samostatnými chatami umístěný 2 km od centra obce Ostravice v krásném horském prostředí.
Cena od: 300 Kč
Město: Ostravice

Penzion Šance

Penzion se nachází v krásném a klidném prostředí v chráněné krajinné oblasti Moravskoslezské Beskydy v Nové Vsi u Frýdlantu nad Ostravicí.
Cena od: 350 Kč
Město: Frýdlant nad Ostravicí
Rajská Bouda

Rajská Bouda

Hotel Rajská Bouda je umístěn v obci Malenovice pod Lysou horou (Frýdlant n.Ostravicí). Nabízíme celoroční ubytování ve 1 - 5lůžkových pokojích, restaurace je otevřena denně, specializujeme se na domácí českou kuchyni. Cena 500 Kč/osoba
Cena od: 500 Kč
Město: Frýdlant n.Ostravicí

GREEN INN Hotel

Hotel Green Inn je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu a poskytuje svým návštěvníkům fascinující výhledy na beskydské údolí. Nachází se v regionu pěti 18-ti jamkových golfových hřišť.
Cena od: 850 Kč
Město: Ostravice
Wellness pobyty v Beskydech

Hotel Odra Ostravice

Hotel Odra se nachází v centru rekreační oblasti Beskyd v obci Ostravice. Hotel v současnosti plní funkci rekreační, rehabilitační a je lázeňským a zdravotnickým centrem Ostravice. Pohoří Moravskoslezských Beskyd láká turisty i rekreanty převážně vhodnými klimatickými podmínkami, zalesněnými a malebnými kopci, slunnými loukami, příkrými srázy a překrásným výhledem.
Cena od: 850 Kč
Město: Ostravice

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ

Rekreační centrum Sepetná se nachází v obci Ostravice na úpatí Lysé hory, v údolí potoka Sepetný. Tato obec patří k nejvyhledávanějším rekreačním místům Moravskoslezských Beskyd. Hotel Sepetná je součástí rekreačního centra.
Cena od: 1 090 Kč
Město: Ostravice

PENZION SLUNÍČKO

Penzion se nachází na úpatí Lysé Hory. Nabízí překrásný výhled na Smrk - druhou nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd, na masiv Ondřejníku a také na údolí Ostravice, řeky protínající Beskydy. V roce 2011 se penzion Sluníčko na základě hodnocení návštěvníku umístil na krásném 3. místě v anketě Top 10 penziony v České Republice. Penzion prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí ubytování na horách vhodné pro malé i velké návštěvníky Beskyd. V Penzionu je k dispozici moderní restaurace, herna s šipkami, billiardem, stolním fotbálek a s PC kioskem s internetem, dále dětský koutek se skluzavkou, X-BOXEM, BTV s DVD a dalšími hry,privátní wellness s whirpool a parní kabinou se Seaclima,.. Součástí areálu penzionu je koupaliště Sluníčko s tobogány a atrakcemi. Nově nabízíme půjčovnu SEGWAÍ.  
Cena od: 1 090 Kč
Město: Ostravice

Horský hotel Ondráš

Cena od: 1 350 Kč
Město: Ostravice
Přihlásit se k odběru Ostravice