Chaty Oaza Beskydy Pustevny - Trojanovice

Chaty se nachází u lesa v klidném prostředí cca 15 minut od lanovky na Pustevny v obci Trojanovice. Kompletně vybavené chaty pro 4,5,7 nebo 8 osob.
Pustevny zima

Chaty jsou plně vybavené vč. kuchyní, lednice, lokálního vytápění. Na chatách od 5 lůžek krbová kamna, TV. Chaty mají oddělené ložnice, posezení.

Areál je u lesa v krásném horském prostředí. Celoročně dostupné, vhodné pro relaxační dovolenou, sport, turistické výlety aj.. V prostorném areálu je volejbalové hřiště, stolní tenis, kuželky, atrakce pro děti, pískoviště, skluzyvky, prolézačky. V létě bazén, trampolína.

Vhodné také pro cykloturistiku. V zimě se nedaleko střediska nachází lyžařské středisko Pustevny ( 8 sjezdových drah, upravené bežecké trasy). Možnost také v místě.

Pro celoroční výlety jsou Pustevny velmi vhodné pro všechny věkové kategorie. Hora Radhošť , socha boha Radegasta. Dále Valašské muzeum v přírodě -Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Hrad Hukvaldy, Štramberská Trůba, technické muzeum Kopřivnice, Lysá Hora aj.

WWW http://www.trojanovice.eu

Orientační cena za noc a osobu: 
210 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Trojanovice 720
74401 Trojanovice
Česká republika
49° 30' 52.8048" N, 18° 14' 46.788" E
CZ