Jeseníky

Chata Orlí vrch na Rejvíze

Chata, která je zároveň farmou hospodařící v nádherné, ale drsné krajině hrubého Jeseníku na nahorní plošině osady Rejvíz v nm.v. 772 m. Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci s dětmi, pro konání akcí jako jsou dětské tábory, školní výlety, různá sportovní nebo zájmová soustředění atp. U výše vyjmenovaných akcí zajišťujeme polopenzi popř. celodenní stravování. Novou nabízenou službou je agroturistika.
Cena od: 150 Kč
Město: Zlaté Hory

Hotel Pod sedlem

Objekt je situován při hlavní silnici Šumperk-Jeseník ve vesničce Kouty nad Desnou, těsně před soupáním na Červenohorské sedlo. K vlastnímu hotelu je přiřazen rovněž kemping a veřejné tábořiště, nacházející se v prostoru zahrady hotelu podél toku řeky Hučivé Desné.
Cena od: 180 Kč
Město: Loučná nad Desnou

Penzion Kunov-Bruntál

Rodinný penzion v klidném prostředí Nízkého Jeseníku
Cena od: 180 Kč
Město: Bruntál

Hospoda Modrý jelen Vidnava

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. Penzion nabízí k dispozici 5 pokojů s novým vybavením a kapacitou pro 20 osob.
Cena od: 200 Kč
Město: Vidnava

Penzion Jurčáková

Nabízíme Vám ubytování v rodinném domě s vlastním vchodem. Máme pro Vás: Parkování pro auta na zahradě. Posezení na zahradě. Ubytování: Ve třech dvoulůžkových pokojích. V každém pokoji 2 lůžka s možností přistýlek. Kuchyňský kout - lednice, vařič.
Cena od: 220 Kč
Město: Jeseník

U Staré lípy

Ubytovací objekt se nachází ve Vernířovicích, okr. Šumperk, v malebné přírodě Jeseníků. Nedaleko Vernířovic je lázeňské městečko Velké Losiny, kde jsou termální lázně a bazénem. Chalupa je vhodná pro celoroční rekreaci, má vlastní parkování a je pohodlně přístupná i v zimě.
Cena od: 240 Kč
Město: Vernířovice
navrsi

Horská Chata Návrší

Návrší je ideálním místem pro podnikání turistických túr. Můžete se vypravit na cyklovýlet, na běžky, zalyžovat si atp. Samotná chata Návrší je nejstarší turistickou základnou na moravské straně Králického Sněžníku.
Cena od: 250 Kč
Město: Staré Město

U Tří veverek

Penzion U Tří veverek je nově otevřený penzion se 7 apartmány, v klidné obci Lipová-Lázně části Horní Lipová na břehu říčky Staříč, vhodný pro rodinnou dovolenou. V areálu je vlastní parkoviště, které je zdarma. Ubytování je možné ve dvou až šestilůžkových apartmánech s možností přistýlky, dva dvoulůžkové apartmány jsou mezonetové. V letních měsících hosté využívají posezení na terase nebo na letní zahrádce s otevřeným ohništěm, dětským hřištěm a venkovním bazénem. V penzionu je sauna, dětský koutek navazující na velkou společenskou místnost s krbem a samoobslužným barem, úschovna kol a lyží. Nekuřácké prostředí.
Cena od: 250 Kč
Město: Lipová-lázně

Penzion K+K

Rodinný útulný desetilůžkový penzion na okraji města Jeseník pod Rejvízem. Tiché venkovské prostředí pod lesem a zároveň výhody města.
Cena od: 270 Kč
Město: Jeseník

Penzion Pod kapličkou

Penzion Pod Kapličkou nabízí ubytování v 10 pokojích se společným sociálním zařízením.
Cena od: 300 Kč
Město: Malá Morávka

Stránky

Přihlásit se k odběru Jeseníky