U Staré lípy

Ubytovací objekt se nachází ve Vernířovicích, okr. Šumperk, v malebné přírodě Jeseníků. Nedaleko Vernířovic je lázeňské městečko Velké Losiny, kde jsou termální lázně a bazénem. Chalupa je vhodná pro celoroční rekreaci, má vlastní parkování a je pohodlně přístupná i v zimě.

Chalupa disponuje 2 pokoji po 3 lůžkách. Pokoje jsou vybaveny standardním způsobem, mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, k dispozici je společná kuchyňka, vybavena vařičem, ledničkou, mrazničkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a mikrovlnnou troubou. Návštěvníci mohou využít společenské místnosti s televizí a krbem. Milovníci lyžování jistě ocení místnost na odkládání obuvi a lyží. Pro chvíle pohody poslouží ohniště s posezením, udírna a venkovní bazén.Stravování vlastní, případně v nedaleké restauraci (200 m od objektu), obchod je vzdálen cca 300 m.

Nejbližší restaurace je vzdálená 200 m od objektu a nejbližší obchod 300 m od objektu.
Jízda na koni ve Vernířovicích a Žárové. Projížďky na koních se provozují ve Vernířovicích i v zimních měsících dle dohody.
V okolí je možnost využití koupání v termálních lázních Velké Losiny a v dalších koupalištích – Šumperk (venkovní i kryté) a Sobotín (venkovní).
Návštěvníci mohou využít horských minikár na Ramzové a v Koutech nad Desnou.
Tenisové kurty se nachazí v Loučné nad Desnou a ve Velkých Losinách, v hotelu Diana, kde je i krytá tennisová hala.
Rybaření je možné přímo v lázních Velké Losiny (Rybářský svaz Žerotín); zde je možnost chytat bez povolení. Ulovené ryby Vám připraví.
Vyhlídkové lety si můžete dopřát v Aeroklubu letiště Šumperk.
Pěší turistika i cykloturistika všech obtížností je možná v horských údolích i po hřebenech kopců s krásnými výhledy.

Orientační cena za noc a osobu: 
240 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Vernířovice 61
78815 Vernířovice
Česká republika
50° 1' 58.242" N, 17° 8' 10.7412" E
CZ