U Tří veverek

Penzion U Tří veverek je nově otevřený penzion se 7 apartmány, v klidné obci Lipová-Lázně části Horní Lipová na břehu říčky Staříč, vhodný pro rodinnou dovolenou. V areálu je vlastní parkoviště, které je zdarma. Ubytování je možné ve dvou až šestilůžkových apartmánech s možností přistýlky, dva dvoulůžkové apartmány jsou mezonetové. V letních měsících hosté využívají posezení na terase nebo na letní zahrádce s otevřeným ohništěm, dětským hřištěm a venkovním bazénem. V penzionu je sauna, dětský koutek navazující na velkou společenskou místnost s krbem a samoobslužným barem, úschovna kol a lyží. Nekuřácké prostředí.

Penzion je vhodný jak pro konferenční pobyty (semináře, školení), díky velké společenské místnosti s krbem a kuchyňkou, tak pro rodinnou dovolenou i se čtyřnohými mazlíčky.
Všech sedm apartmánů má samostatnou, kompletně vybavenou kuchyňku s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a el.varnou deskou, samostatné sociální zařízení, TV-sat, bezdrátové připojení k internetu zdarma. Zdarma je možnost zapůjčení dětské postýlky a využití horkovzdušné sauny, která se nachází v přízemí objektu.

Orientační cena za noc a osobu: 
250 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Horní Lipová 81
79063 Lipová-lázně
Česká republika
50° 13' 19.146" N, 17° 6' 2.718" E
CZ