Royal Court Hotel

Lokalita: 
Royal Court Hotel   Útulný čtyřhvězdičkový hotel Royal Court, který se nachází v samém srdci Nového Města, bude Vaším domovem během Vašeho pobytu v Praze. Royal Court Hotel je ideální pro relaxaci s rodinou nebo přáteli, ale také nabízí možnost pořádání svateb či konferencí pro malé skupiny. Nejbližší stanice metra je 5 minut chůze od hotelu a pěšky se na Václavské náměstí dostanete za pouhých 15 minut. Nedaleko se nachází mnoho restaurací s tradiční českou kuchyní a samozřejmě s českým pivem.

Royal Court Hotel  
Útulný čtyřhvězdičkový hotel Royal Court, který se nachází v samém srdci Nového Města, bude Vaším domovem během Vašeho pobytu v Praze. Royal Court Hotel je ideální pro relaxaci s rodinou nebo přáteli, ale také nabízí možnost pořádání svateb či konferencí pro malé skupiny. 
Přátelský personál recepce Vám pomůže s ubytováním se, dá tipy na výlety, rezervuje stůl v restauraci či podá informace o nejkrásnějších místech v Praze.
Snídaně formou bufetu Vás překvapí výběrem teplých jídel, pečiva, ovoce a zeleniny. Pokud budete odcházet brzy ráno a nebudete mít čas na snídani, můžete si předem objednat na recepci obědový balíček.
Po náročném dni si můžete dopřát thajskou masáž nebo zajít do sauny, kde si vychutnáte příjemnou atmosféru klidu a romantiky.
Pokud si chcete vzít svého domácího mazlíčka, vážícího méně než 15 kg, na dovolenou, jsme připraveni poskytnout Vám příležitost za malý poplatek.  Na zavčasné požádání je pro Vás vyhrazeno hlídané parkoviště za příplatek.
Děkujeme Vám, že nekouříte v pokojích našeho hotelu!

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Wenzigova 6
12000 Praha
Česká republika
50° 4' 14.448" N, 14° 25' 47.7048" E
CZ