Praha

Clarion Hotel Prague Old Town

Clarion Hotel Prague Old Town nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru moderně vybavených pokojů čtyřhvězdičkového standardu v samém srdci Prahy na Starém Městě.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Bohemia Plaza Residence

Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Zlatá Hvězda

U Non Refundable Rate bude částka za pobyt stržena z kreditní karty ihned po potvrzení pobytu. Čtyřhvězdičkový hotel Zlatá Hvězda je situován přímo v historickém centru Prahy, na Malé Straně pod Pražským hradem, s výhledem na Královskou cestu.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel Kampa

Náš Hotel Kampa - Stará zbrojnice je originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru historické části hlavního města Prahy.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel Popelka

Ubytování v klidném prostředí,moderně a útulně zařízených pokojích,nedaleko centra ANDĚL. SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro naše hosty. GPS Loc: 50°4'8.351"N, 14°23'6.36"E GPS adresa: Praha, Na Popelce 12
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

HOTEL CITY - CENTRE

HOTEL CITY CENTRE je ideálně situován v samotném srdci města, ve vzdálenosti pěti minut od hlavního pražského bulváru Václavského náměstí a Starého města.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

FLORENTINA BOAT hotel

Loď Florentina PRVNÍ PLOVOUCÍ HOTELOVÁ LOĎ KOTVÍCÍ V CENTRU PRAHY. Florentina byla postavena v roce 1980, pak nově zrekonstruována v roce 2008. Na palubě se nachází 50 kajut, restaurace, bar a prostorná sluneční terasa. Hosté se mohou těšit krásným výhledem na Pražský hrad. Vynikající poloha umožní snadnou dostupnost historického centra města.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel Haštal Prague Old Town

Luxusní 4 hvězdičkový Hotel Haštal Prague Old Town se nachází v centru Starého Města, je tudíž ideálním výchozím bodem pro všechny, kteří chtějí objevovat Prahu, protože ke všem významným památkám se lze pohodlně dostat pěšky. Romantická atmosféra Haštalského náměstí a přilehlých ulic vytváří oázu klidu v jinak rušném centru města. www.hastal.com
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Dům U Červeného Lva

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace. DŮM U ČERVENÉHO LVA – Čtyřhvězdičkový hotel v budově historického měšťanského domu situovaného v jádru Prahy, přímo na staré "Královské cestě" v bezprostřední blízkosti hlavní vstupní brány do Pražského hradu a pár minut od Karlova mostu.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

OREA Hotel Pyramida

OREA Hotel Pyramida je klasický čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy, poskytující kompletní služby a zázemí moderního evropského standardu.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Stránky

Přihlásit se k odběru Praha