Praha

Hotel Arkáda

Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Bohemia Apartments Prague Wenceslas Square

Moderní apartmány se dvěma ložnicemi v centru Prahy v budově s recepční službou. Výtah a parkování k dispozici. V každém apartmánu se nachází dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládací dvojpohovkou na spaní, koupena a vybavená kuchyň. Apartmány jsou situovány přímo v „srdci Prahy“ na hlavní nákupní třídě - Václavském náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Aparthotel Angel

Aparhotel Angel se nachází v atraktivní části Prahy. Nabízíme našim hostům 74 pohodlných a osobitě zařízených prostorných apartmánů.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

SAX

Pokud máte rádi stylový design 50. až 70. let 20. století v moderním provedení, pak je Vintage Design Hotel SAX to pravé místo pro váš pobyt.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel GENERAL

Přijměte pozvání Hotelu General, luxusního butikového hotelu v centru Prahy, a užijte si jedinečnou atmosféru vojenské historie, obklopeni moderním pohodlím a přepychem.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Apartments Oasis CITY

Hledáte reprezentativní ubytování v samém centru Prahy za příznivé ceny? Ubytování v místě, odkud budete mít všechny památky jako na dlani? Doporučujeme APARTMANY MAGDA - Wellness, luxusní apartmány situované přímo na Václavském náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Pension Fantasia

Náš pension Fantasia rád uvítá své návštěvníky v areálu hotelu Jasmín v klidné čtvrti hlavního města, v městské části Praha 9.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Lifestyle Hotel

Business Lifestyle Hotel Praha. Moderní čtyřhvězdičkový byznys hotel se nachází v klidném prostředí jižní části Prahy. Hotel zaručuje nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb, vyznačuje se maximální péči o hosty a zajišťuje profesionální úroveň veškerých nabízených služeb.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Apartman Student s.r.o.

V novém moderním objektu v Praze Kunraticích se nachází 115 nadstandardně vybavených pokojů, restaurace s celodenním provozem a studentský klub. Nabídka ubytování zahrnuje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Appartmány RIO

Nově zařízené apartmány v centru Prahy. Dobrá dostupnost městskou dopravou. V přízemí budovy je erotický klub. Ubytování Rio se nachází přímo na „zlaté turistické cestě“, která vede romantickými zákoutími Starého Města z Václavského na Staroměstské náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Stránky

Přihlásit se k odběru Praha