Praha

HOTEL EXPO

Cena od:
Hotel Expo stojí v bezprostřední blízkosti centra, v sousedství areálu pražského Výstaviště, které se každoročně stává místem pořádání významných výstav a veletrhů.
Město: Praha

Hotel Oáza

Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel TYL

HOTEL TYL zrekonstruovaný v roce 2003 je situován na Tylově náměstí, v blízkosti centra a jen pár kroků od Václavského náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel Residence Malá Strana

Hotel Residence MALÁ STRANA se nachází v historickém centru Prahy, v blízkosti předních turistických památek, jako jsou Karlův most, Kostel sv. Mikuláše na Malé Strane, Petřínských zahrad a mnoha dalších.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel CHRISTIE

Hotel Christie**** se nachází v samém srdci města, jen pár kroků od Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit historického a obchodního centra Prahy.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

HOTEL ESPLANADE PRAHA

NOVINKA: WIFI připojení je nyní k dispozici na pokojích a veřejných prostorách hotelu. Hotel Esplanade Praha, nacházející se naproti Státní opeře v Praze, je již přes 80 let místem setkávání kulturního a obchodního života. Celková kapacita hotelu je 74 nově zrekonstruovaných pokojů.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel U Zlatého Jelena

Hotel U Zlatého jelena spojuje tradici jedinečného umístění a kvality služeb s moderním konceptem péče o hosta.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel Melantrich

Oblíbený nově zrekonstruovaný Hotel Melantrich se nachází přímo v samém srdci Prahy na „zlaté turistické cestě“, která vede romantickými zákoutími Starého Města z Václavského na Staroměstské náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Lifestyle Hotel

Business Lifestyle Hotel Praha. Moderní čtyřhvězdičkový byznys hotel se nachází v klidném prostředí jižní části Prahy. Hotel zaručuje nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb, vyznačuje se maximální péči o hosty a zajišťuje profesionální úroveň veškerých nabízených služeb.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Bohemia Apartments Prague Wenceslas Square

Moderní apartmány se dvěma ložnicemi v centru Prahy v budově s recepční službou. Výtah a parkování k dispozici. V každém apartmánu se nachází dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládací dvojpohovkou na spaní, koupena a vybavená kuchyň. Apartmány jsou situovány přímo v „srdci Prahy“ na hlavní nákupní třídě - Václavském náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Stránky

Přihlásit se k odběru Praha