Praha

Hotel CHRISTIE

Hotel Christie**** se nachází v samém srdci města, jen pár kroků od Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit historického a obchodního centra Prahy.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

HOTEL ESPLANADE PRAHA

NOVINKA: WIFI připojení je nyní k dispozici na pokojích a veřejných prostorách hotelu. Hotel Esplanade Praha, nacházející se naproti Státní opeře v Praze, je již přes 80 let místem setkávání kulturního a obchodního života. Celková kapacita hotelu je 74 nově zrekonstruovaných pokojů.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel U Zlatého Jelena

Hotel U Zlatého jelena spojuje tradici jedinečného umístění a kvality služeb s moderním konceptem péče o hosta.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel Melantrich

Oblíbený nově zrekonstruovaný Hotel Melantrich se nachází přímo v samém srdci Prahy na „zlaté turistické cestě“, která vede romantickými zákoutími Starého Města z Václavského na Staroměstské náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Lifestyle Hotel

Business Lifestyle Hotel Praha. Moderní čtyřhvězdičkový byznys hotel se nachází v klidném prostředí jižní části Prahy. Hotel zaručuje nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb, vyznačuje se maximální péči o hosty a zajišťuje profesionální úroveň veškerých nabízených služeb.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Apartman Student s.r.o.

V novém moderním objektu v Praze Kunraticích se nachází 115 nadstandardně vybavených pokojů, restaurace s celodenním provozem a studentský klub. Nabídka ubytování zahrnuje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Hotel GENERAL

Přijměte pozvání Hotelu General, luxusního butikového hotelu v centru Prahy, a užijte si jedinečnou atmosféru vojenské historie, obklopeni moderním pohodlím a přepychem.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Appartmány RIO

Nově zařízené apartmány v centru Prahy. Dobrá dostupnost městskou dopravou. V přízemí budovy je erotický klub. Ubytování Rio se nachází přímo na „zlaté turistické cestě“, která vede romantickými zákoutími Starého Města z Václavského na Staroměstské náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Apartments Oasis CITY

Hledáte reprezentativní ubytování v samém centru Prahy za příznivé ceny? Ubytování v místě, odkud budete mít všechny památky jako na dlani? Doporučujeme APARTMANY MAGDA - Wellness, luxusní apartmány situované přímo na Václavském náměstí.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Pension Fantasia

Náš pension Fantasia rád uvítá své návštěvníky v areálu hotelu Jasmín v klidné čtvrti hlavního města, v městské části Praha 9.
Cena od: 0 Kč
Město: Praha

Stránky

Přihlásit se k odběru Praha