Žďár nad Sázavou

Autokemp Sykovec

Autokemp Sykovec

Autokemp Sykovec se nachází v samém srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tří Studní. V roce 2011 - 15. nejlepší kemp ČR
Cena od: 100 Kč
Město: Vlachovice

Domov mládeže při VOŠ a SPŠ

Pěkné prostředí, třílůžkové pokoje, společné sociální zařízení na poschodí.
Cena od: 185 Kč
Město: Žďár nad Sázavou

Chaty Vysočina

Nabízíme celoroční ubytování v chatách na Třech Studních. Areál se nachází na samém okraji vsi přímo u lesa. Celková kapacita ubytování je 24 lůžek. Tři Studně, cena 200 Kč/osoba
Cena od: 200 Kč
Město: Tři Studně

Turistická chata Duha

Turistická chata Duha je rekreační objekt nacházející se na okraji obce Tři Studně, v krásném prostředí zalesněné části Českomoravské vysočiny. Objekt je tvořen hlavní budovou a malou chatkou. Na pozemku se nachází volejbalové hřiště, houpačky, kolotoč, trampolína, pískoviště, ruské kuželky a velké ohniště. Parkuje se přímo u chaty.
Cena od: 240 Kč
Město: Fryšava
Krásné léto

Privát Dvořák Račín

Objekt určený k ubytování je jedním křídlem rodinného domu. Je po celkové rekonstrukci se samostatným vchodem, takže Vám můžeme zaručit absolutní soukromí. Ubytování je určeno až pro 4 osoby. Račín (nedaleko Žďáru nad Sázavou)
Cena od: 240 Kč
Město: Velká Losenice

Penzion Červeňáček

Nově zrekonstruovaný penzion na Vysočině. Nabízíme ubytování v plně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Poskytujeme ubytování pro letní nebo zimní dovolenou.
Cena od: 300 Kč
Město: Žďár nad Sázavou

Restaurace a penzion Na Louce

Nabízíme příjemné ubytování v 5 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, vanou, TV a připojením na internet. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a samostatný vchod do penzionu a restaurace.
Cena od: 350 Kč
Město: Nové Veselí

Hotelový dům Morava

Poloha a charakter hotelového domu Morava nabízí návštěvníkům pěkné a levné ubytování v centru města Žďáru nad Sázavou. Náměstí je vzdáleno cca 100 metrů, přesto však hotel zaručuje dostatek soukromí. Účelně zařízené pokoje zajišťují veškeré pohodlí. Vynikající kuchyni nabízí restaurace Convent, která s hotelovým domem sousedí. Ve vzdálenosti 50 metrů se nachází krytý bazén a fit centrum s denním barem. Stanice městské hromadné dopravy je ve vzdálenosti 50 metrů od hotelu.
Cena od: 400 Kč
Město: Žďár nad Sázavou

Chalupa v Počítkách

Chalupa v Počítkách nabízí možnost letního ubytování a rekreace v turisticky atraktivní oblasti CHKO Žďárské vrchy, v nadmořské výšce kolem 700 m n.m.
Cena od: 400 Kč
Město: Žďár nad Sázavou

Hotel Tálský mlýn

Hotel Tálský Mlýn leží na březích Pilské nádrže na okraji města Žďár nad Sázavou.
Cena od: 550 Kč
Město: Žďár nad Sázavou

Stránky

Přihlásit se k odběru Žďár nad Sázavou