Autokemp Sykovec

Autokemp Sykovec se nachází v samém srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tří Studní. V roce 2011 - 15. nejlepší kemp ČR
Autokemp Sykovec

Autokemp Sykovec se nachází v samém srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tří Studní. Příjemné prostředí kempu nabízí prostory pro postavení stanu nebo karavanu. Kemp je z části pod vzrostlými smrky a na zelené louce na břehu rybníku Sykovec. Dále je k dispozici ubytování v pěti chatkách. Našimi spokojenými zákazníky jsou rodiny s dětmi, sportovně založené páry a milovníci krásné přírody a turistiky.

V kempu jsou prostory pro 70 stanů a 30 karavanů na ploše u břehu rybníku Sykovec. Zákazníkům jsou k dispozici elektrické přípojky a to jak pro karavany tak i stany celkem je k dispozici 30 zásuvek rozmístěných po kempu. V kempu je zdarma vysoko rychlostním internetem prostřednictvím WiFi, signálem je pokryto cca 50% kempu. V nepřízni počasí je k dispozici společenská místnost s TV, stolním tenisem a fotbálkem.

WWW stránky www.kempsykovec.cz
Telefon: 604441175

Orientační cena za noc a osobu: 
100 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Vlachovice ev. č. 38
592 31 Vlachovice
Česká republika
49° 35' 57.8436" N, 16° 2' 40.6824" E
CZ