Turistická chata Duha

Turistická chata Duha je rekreační objekt nacházející se na okraji obce Tři Studně, v krásném prostředí zalesněné části Českomoravské vysočiny. Objekt je tvořen hlavní budovou a malou chatkou. Na pozemku se nachází volejbalové hřiště, houpačky, kolotoč, trampolína, pískoviště, ruské kuželky a velké ohniště. Parkuje se přímo u chaty.

Hlavní budova (40 lůžek) je po celkové vnitřní rekonstrukci. Pokoje jsou nově obloženy dřevem a vybaveny nábytkem. V přízemí se nachází jeden pětilůžkový, jeden třílůžkový a čtyři čtyřlůžkové pokoje, v patře dva dvoulůžkové a čtyři třílůžkové pokoje. V omezeném počtu je možno doplnit přistýlkou. Sociální zařízení jsou umístěna na chodbách.

Kompletně vybavená samoobslužná kuchyně v přízemí sousedí s jídelnou, ve které je kromě jídelních stolů také stůl na ping pong. V prvním patře je "televizní místnost" s terasou. Vytápení je centrální, ústředním topením. Teplá voda pro koupelny a kuchyň je ohřívána elektrickými boilery.

Malá chatka (8 lůžek + 2 přitsýlky) má dvě oddělené části se čtyřlůžkovou ložnicí a malým vstupním pokojíkem a společnou společenskou místnost s vybaveným kuchyňským koutem. Toalety, umývárna a sprchový kout jsou pro oba pokoje společné. Chata je po kompletní rekonstrukci z roku 2007.
Posledním objektem je lyžárna a kolárna sloužící pro uskladnění sportovního náčiní, lyží, sáněk, kol nebo kočárků.

WWW stránky www.ubytovanitristudne.cz

Orientační cena za noc a osobu: 
240 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Tři Studně č.42
59204 Fryšava
Česká republika
49° 36' 41.3352" N, 16° 1' 54.7284" E
CZ