Chaty Vysočina

Nabízíme celoroční ubytování v chatách na Třech Studních. Areál se nachází na samém okraji vsi přímo u lesa. Celková kapacita ubytování je 24 lůžek. Tři Studně, cena 200 Kč/osoba

Celoroční ubytování pro všechny věkové kategorie, ideální pro letní dovolenou s dětmi nebo přáteli, pro podzimní houbaření i zimní sportování, nebo třeba jen víkendový odpočinek mimo sezónu.. V bezprostředním okolí jsou desítky kilometrů pěších, cyklistických a v zimě i strojově upravených běžkařských tras. Vykoupat se nebo zarybařit si můžete ve 300 metrů vzdáleném rybníku Sykovci.

Každá chata má dvě ložnice (jednu s manželskou postelí a druhou se dvěma patrovými postelemi - celkem 6 lůžek), obývák s rozkládací pohovkou (dvoulůžko), plně vybavenou kuchyň s novou kuchyňskou linkou, lednicí a vestavným sporákem s elektrickou horkovzdušnou troubou, spíž, koupelnu se sprchovým koutem, wc a komoru na kola (lyže). Vytápění a ohřev vody je řešen vlastním plynovým kotlem. Součástí každé chaty je i velká terasa.

V areálu mezi chatkami lze využít velké kruhové ohniště. Děti se jistě zabaví na našem dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou a ručně vyřezávanými průlezkami. Dospělí si zahrají volejbal nebo tenis na sportovním hřišti s možností zapůjčení sítě.

Hostům je k dispozici WiFi - bezdrátové připojení k internetu zdarma.

WWW stránky www.chaty-vysocina.cz
Telefon: 601669911

Orientační cena za noc a osobu: 
200 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Tři Studně 102
59204 Tři Studně
Česká republika
49° 36' 37.6596" N, 16° 1' 59.9628" E
CZ