Šumperk

Hotel Pod sedlem

Objekt je situován při hlavní silnici Šumperk-Jeseník ve vesničce Kouty nad Desnou, těsně před soupáním na Červenohorské sedlo. K vlastnímu hotelu je přiřazen rovněž kemping a veřejné tábořiště, nacházející se v prostoru zahrady hotelu podél toku řeky Hučivé Desné.
Cena od: 180 Kč
Město: Loučná nad Desnou

U Staré lípy

Ubytovací objekt se nachází ve Vernířovicích, okr. Šumperk, v malebné přírodě Jeseníků. Nedaleko Vernířovic je lázeňské městečko Velké Losiny, kde jsou termální lázně a bazénem. Chalupa je vhodná pro celoroční rekreaci, má vlastní parkování a je pohodlně přístupná i v zimě.
Cena od: 240 Kč
Město: Vernířovice

Hotel Hansa

Ubytování nedaleko centra města Šumperk.
Cena od: 350 Kč
Město: Šumperk

Penzion Eva

Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Privát je součástí rodinného domu upraveného na malý penzion.
Cena od: 370 Kč
Město: Sobotín

Penzion Heřmanice

Penzion Heřmanice - ubytování, stanování, tenisový kurt a koupání pod Králickým Sněžníkem.
Cena od: 390 Kč
Město: Králíky

Penzion Švihák lázeňský

Penzion Švihák lázeňský ve Velkých Losinách Vám nabízí kvalitní ubytování. Rádi přivítáme jednotlivce, páry i celé rodiny s dětmi, pro které máme potřebné vybavení. Těšíme se na Vás!
Cena od: 450 Kč
Město: Velké Losiny

Hotel Grand

Nabízíme ubytování v příjemné atmosféře, nedaleko centra města u pěší zóny s pěkným výhledem na rozsáhlý park a historické objekty města.
Cena od: 499 Kč
Město: Šumperk

Koliba Bozeňov

Koliba Bozeňov je součástí Rekreačního střediska Bozeňov, jež je situováno 8 km od města Zábřeh. Jednotlivci i skupiny osob mohou využít ubytování v pokojích penzionu, v kempu i v prostorném okálu. Velkou výhodou je poloha u malebné přehrady.
Cena od: 500 Kč
Město: Zábřeh

Penzion D

Cena od: 500 Kč
Město: Vikýřovice

Pension Sport

Rekreační středisko Sport s celoročním provozem se nachází v oblasti Jeseníků ( kraj Olomoucký ) směr Šumperk ( 21 km ), Hanušovice , Králíky.
Cena od: 600 Kč
Město: Hanušovice

Stránky

Přihlásit se k odběru Šumperk