Koliba Bozeňov

Koliba Bozeňov je součástí Rekreačního střediska Bozeňov, jež je situováno 8 km od města Zábřeh. Jednotlivci i skupiny osob mohou využít ubytování v pokojích penzionu, v kempu i v prostorném okálu. Velkou výhodou je poloha u malebné přehrady.

Rekreační středisko Bozeňov je oblíbeným místem pro rodinou dovolenou a zároveň využíváno k různým aktivitám školami a jinými institucemi. Středisko je vyhledáváno především pro letní rekreaci, je situované uprostřed krásných lesů u malebné přehrady, 8 km od Zábřehu a 10 km od Mohelnice.V blízkosti rekreačního střediska Bozeňov se nachází pohádkový hrad Bouzov, za 2. světové války vypálená obec Javoříčko, Mladečské a Javoříčské jeskyně. Navštěvníci mohou strávit krásný den v nádherné Olomouci se spoustou památek, stejně tak je lákavá i přírodní krása Jeseníků v čele s horou Praděd. Okolí rekreačního střediska Bozeňov je protkáno množstvím turistických stezek, stejně jako cyklotras. Díky nedotčené přírodě je Rekreační středisko Bozeňov vhodné k rekreaci a k ozdravným pobytům. V nádherném, tichém, romantickém údolí si každý najde svůj cíl. Procházky lesem, vyjížďky na kole, plavání, koupání či lenošení u přehrady, bohaté možnosti využití aktivních sportovišť nebo jen posezení pod slunečníkem u vychlazeného točeného piva. Možnosti pro aktivní pohyb nabízí: outdoor - lanové centrum, bungee trampolína, skákací boty, horolezecká věž.

Orientační cena za noc a osobu: 
500 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Dolní Bušínov 146
78901 Zábřeh
Česká republika
49° 49' 58.6236" N, 16° 49' 38.6148" E
CZ