Penzion Eva

Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Privát je součástí rodinného domu upraveného na malý penzion.

Penzion Eva leží uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Toto lázeňské městečko je známo především pověstnými čarodějnickými procesy, které se v 17. století odehrávaly na zdejším zámku. K ubytování jsou v našem penzionu k dispozici dva kompletně vybavené byty. Malý 1+1 pro 2 - 3 osoby, velký 2+1 pro 4 - 7 osob. Kapacita ubytování je 9 lůžek. K objektu penzionu náleží travnatá zahrada s ovocnými stromy a okrasnými keři. V zahradě je postaven krásný dřevěný altánek s krbem s roštem, kde je možné příjemně strávit teplé letní večery. Volný čas mohou rekreanti trávit toulkami po krásách CHKO Jeseníky nebo výletem do 4 km vzdáleného lázeňského města Velké Losiny, kde lze navštívit místní zámek nebo se osvěžit v tamním termálním koupališti.

Orientační cena za noc a osobu: 
370 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Sobotín 177
78816 Sobotín
Česká republika
50° 0' 52.8372" N, 17° 5' 5.8632" E
CZ