HOTEL ČECHIE

Lokalita: 
HOTEL ČECHIE PRAHA a.s. je moderní, nově zrekonstruovaný hotel, s atraktivní polohou u centra Prahy, obklopený zelení, přímo u stanice metra Invalidovna. Od jedinečného historického centra Prahy nás dělí jen 3 stanice metra.

Vítejte v Hotelu Čechie Praha, jediném čtyř-hvězdičkovém hotelu v Praze, kde se můžete naučit hrát golf, zahrát si tenis, squash, bowling nebo relaxovat v sauně, uspořádat korporátní akci nebo se jednoduše stavit na šálek kávy s přáteli nebo obchodními partnery. Hotel Čechie Praha nabízí ubytování v standardní*** a superiorní**** kategorii nebo v apartmánech. Hotel nabízí SPORTOVIŠTĚ A PROSTORY pro stálé i jednorázové sportování - tenisová hala, tenisové kurty, golf, squashové dvorce, vnitřní bazén, posilovnu, bowling. Pozor: v období od 27.2. do 11.3.2012 bude v hotelu Čechie uzavřen bazén a sauna. Hosté místo bazénu a sauny mohou zdarma využít posilovnu.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 200 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
U Sluncové 618
18600 Praha
Česká republika
50° 5' 44.016" N, 14° 28' 8.562" E
CZ