Hotel Carlton

Lokalita: 
Elegantní, kompletně přestavěný hotel, situovaný do historické zástavby v prostředí starého Žižkova. Pro hotel je typická jeho výhodná poloha nedaleko obchodního a historického centra Prahy. Zastávka tramvaje v blízkosti hotelu, hlavní vlakové nádraží a metro C pouhých 7 minut od hotelu.

Kompletně přestavěný stylový hotel Carlton v centru města v malebném prostředí starého Žižkova. 48 vkusně a pohodlně zařízených pokojů nabízí hostům vysoký komfort včetně klimatizace, zdarma ADSL internetového připojení, satelitní TV a telefonu. V pokojích je též kávovar, minibar a trezor. Prostorné elegantní koupelny jsou se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů a vyhřívaným věšákem na ručníky. Pro nekuřáky je vyčleněno zvláštní patro. Útulná hotelová restaurace z 19. století slouží nejen hotelovým hostům, ale s přilehlým salónkem vytváří vhodné možnosti pro pořádání různých školení, seminářů a společenských akcí.

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Táboritská 18
13000 Praha
Česká republika
50° 4' 58.0116" N, 14° 27' 17.2728" E
CZ