BEST WESTERN HOTEL PÁV

Lokalita: 
Výhodná poloha Best Western Hotelu Páv na Starém Městě umožňuje velmi snadnou a rychlou dostupnost do historické části Prahy a do jejich všech historicky atraktivních částí. Ke stanici metra Národní třída lze dojít pěšky za pár minut. V přímém sousedství hotelu je mimo jiné také známá restaurace s pivovarem "U Fleků".

Výhodná poloha Best Western Hotelu Páv na Starém Městě umožňuje velmi snadnou a rychlou dostupnost do historické části Prahy a do jejich všech historicky atraktivních částí. V přímém sousedství hotelu je mimo jiné také známá restaurace s pivovarem "U Fleků". K Národnímu divadlu a řece Vltavě lze dojít za 5 minut chůze, stejně jako ke stanici metra Národní třída. U Karlova mostu nebo na Staroměstském náměstí dojdete pak za 15 minut.
Tradice Best Western Hotelu Páv sahá do roku 1806, kdy byl nazýván "U tří kosů". Z té doby se také dochovalo originální znamení umístěné nad hlavním vchodem do hotelu. Budova je postavena v klasicistním stylu, ovlivněném uměním antického Řecka a Říma.
Ve vybavení pokojů Best Western Hotelu Páv najdete i něco navíc, než je v klasickém *** hotelu standardem - hotelovou kosmetiku, vysoušeč vlasů, trezor na pokoji a zabezpečené bezdrátové připojení k internetu.

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Křemencova 13
11000 Praha
Česká republika
50° 4' 44.4432" N, 14° 25' 0.7428" E
CZ