Pivovar Radegast - návštěvnické centrum Radegastova svatyně

Exkurze v pivovaru Radegast v Nošovicích a prohlídka Návštěvnického centra - Radegastovy svatyně.

V době prázdin od 1. 7. do 31. 8 každý den prohlídka v 15:00 hodin pro individuální návštěvníky i bez předchozí rezervace. V pivovaru je otevřeno nové Návštěvnické centrum – Radegastova svatyně.

Zde se seznámíš s historií pivovaru, varním procesem a vším, co značka Radegast pro své příznivce dělá. Samozřejmě tě také provedeme výrobními prostory jednoho z nejmodernějších pivovarů na Moravě. Prohlédneš si například sladovnu, varnu nebo moderní stáčírnu s kapacitou 50 000 lahví za hodinu. Radegast je jeden z mála pivovarů v Evropě, kde se můžeš sládkům podívat doslova přes rameno. Díky tomu se na vlastní oči přesvědčíš, že Radegast vaříme v Nošovicích s láskou podle tradičního receptu a z nejlepších surovin. Zlatým hřebem prohlídky je ochutnávka správně hořkého piva Radegast v degustační věži nad pivovarem, z níž se nabízí krásný výhled na panorama Beskyd v čele s Lysou horou. Kromě zážitku z prohlídky pivovaru Radegast můžeš potěšit sebe nebo své blízké originálním dárkem z nové Radegast kolekce, který si můžeš zakoupit v novém Radegastově obchodu.

  • Prohlídku pivovaru Radegast lze absolvovat pouze s průvodcem
  • Náročnost prohlídky je střední – nutno zdolat schody
  • Kapacita skupiny na prohlídku pivovaru Radegast je max. 40 osob
  • Pro samostatnou rezervaci je počet osob ve skupině minimálně 4
  • Dětem do 6-ti let není vstup na prohlídku do Pivovaru Radegast umožněn.
  • Prohlídka trvá 120 minut včetně ochutnávky správně hořkého piva Radegast (2×0,33l Radegast Premium) nebo nealkoholického piva Radegast Birell. Ochutnávka je podávána pouze starším 18ti let.
  • Prohlídku pivovaru Radegast nabízíme v českém, anglickém, německém nebo polském jazyce.

Otevírací doba Návštěvnického centra:

Zimní období (říjen – březen):

Pondělí – sobota   8.00 – 16.00 hodin

Letní období (duben – září):

Pondělí – neděle   8.00 – 18.00 hodin

 

Více informací http://www.radegast.cz/pivovar/exkurze/