Zámecký statek Býkov

Lokalita: 
Romanticky laděný, příjemně vybavený hotel uprostřed lesů, který je výjimečný svou atmosférou dávno zašlých časů a útulným zámeckým prostředím  selského baroka. Leží devět kilometrů na sever od Plzně.  Všech 35 pokojů je vybaveno koupelnou se sprchovým koutem či vanou a dřevěnými podlahami, část pokojů je navíc vybavena  TV, WI-FI vysokorychlostním připojením na internet, telefonem a fénem. 

Citlivá rekonstrukce tohoto památkově chráněného objektu přinesla zachování jednoho z mála statků postavených v selském baroku. Tento dvůr byl postaven v r. 1703 Svatým řádem cisterciánů pod tvůrčím úsilím opata Plaského kláštera Evžena Tyttla. Předposledním vlastníkem byl kancléř Václav Kliment, kníže von Metternich. Objekt byl koupen ve zcela zchátralém stavu. Po 3 letech náročné rekonstrukce se však majiteli podařilo tuto stavbu zrenovovat a zachovat tak vzácnou historickou stavbu nejen pro budoucí naše, ale i evropské generace.  Tento objekt se nalézá uprostřed nedotčené přírody v nádherné lesnaté krajině, která je opravdovým rájem pro milovníky dovolené v přírodě.
 
Hotelové služby:
Celý kolektiv pracovníků Zámeckého statku Býkov je připraven svými službami zajistit co nejpříjemnější pobyt našich hostů a zajistit všechny uvedené suižby.
Zámecký statek Býkov zajišťuje následující služby: Sauna, Moderně vybavené fittnes studio, Whirpool, Masáže (nutno objednat předem), Wifi Internet připojení ve všech společných prostorách a v některých pokojích, Denní úklid, Děti a domácí mazlíčci vítáni, parkoviště bez poplatků

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Hromnice 55 (cca 1 km severně od obce Hromnice)
33011 Česká Bříza
Česká republika
49° 49' 42.2868" N, 13° 25' 46.9884" E
CZ