Plzeňsko

Zámecký statek Býkov

Romanticky laděný, příjemně vybavený hotel uprostřed lesů, který je výjimečný svou atmosférou dávno zašlých časů a útulným zámeckým prostředím  selského baroka. Leží devět kilometrů na sever od Plzně.  Všech 35 pokojů je vybaveno koupelnou se sprchovým koutem či vanou a dřevěnými podlahami, část pokojů je navíc vybavena  TV, WI-FI vysokorychlostním připojením na internet, telefonem a fénem. 
Cena od: 0 Kč
Město: Česká Bříza

Privát u koní

Objekt se nachází v malé vesničce Úherce v Plzeňském kraji. Objekt se nachází v prostoru jízdárny. Možnost celodenního pobytu s koňmi, výuka začátečníků, projížďky do přírody, vhodné i pro rodinny s dětmi. V zimě lyžování za koněm. Vhodné pro prožití dovolené v klidu malé vesnice, ale přesto nedaleko Plzně se všemi jejími kulturními a sporovními možnostmi.
Cena od: 300 Kč
Město: Úherce

Pension Jitka

Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním sociálním zařízením, s možností posezení na zahradě a parkováním v garáži. Nachází se poblíž autobusové zastávky trasy Praha-Plzeň i MHD a je velmi lehce dostupný autem. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi, popř. se psem.
Cena od: 390 Kč
Město: Plzeň
Pension

Pension Všeruby

V Pensionu Všeruby nabízíme ubytování na Chodsku na trase Domažlice, Kdyně, Všeruby - hraniční přechod do Bavorského lesa, přímo na rozhraní Šumava a Český les.
Cena od: 390 Kč
Město: Všeruby

Pension R+B

Vlídný rodinný penzion se zahradou v klidné vilové čtvrti na okraji města, v bezprostřední blízkosti lesů a rybníků a zároveň se snadnou dostupností centra. Vyhlášené domácí snídaně.
Cena od: 450 Kč
Město: Plzeň

Hotel Haltrava

Nově zrekonstruovaný Hotel Haltrava stojí přímo ve středu malebného městečka Klenčí pod Čerchovem, které je centrem horního Chodska, a je známé především výrobou keramiky.
Cena od: 480 Kč
Město: Klenčí pod Čerchovem

MILENIUM - Klenčí pod Čerchovem

Rádi Vás uvítáme v malém rodinném pensionu MILENIUM, který je zasazen v samém srdci malebné krajiny Chodska, v nedaleké blízkosti centra Chodské metropole Domažlice.
Cena od: 490 Kč
Město: Domažlice

Hotel - Restaurant U Švábků

Nový Hotel-Restaurant U Švábků v klidném Dlouhém Újezdě se nachází 3 km od Tachova a 15 km od dálnice D5. Všechny pokoje nabízejí bezplatné Wi-Fi a TV se satelitním příjmem. Česká a mezinárodní kuchyně se podává v hotelové restauraci U Švábků, která je vybavena také barem s plazmovou TV. Německá hranice je asi 25 km daleko.
Cena od: 500 Kč
Město: Tachov

CENTRUM TIFFANY PENSION

Centrum TIFFANY Pension s kavárnou u domažlické věže nabízí levné ubytování v centru města.
Cena od: 500 Kč
Město: Domažlice

Hotel Jitřenka

Tříhvězdičkový Hotel Jitřenka se nachází v tichém a kouzelném prostředí města Konstantinovy Lázně a nabízí Vám kompletní ubytovací služby.
Cena od: 550 Kč
Město: Konstantinovy Lázně

Stránky

Přihlásit se k odběru Plzeňsko