Plzeň

Zámecký statek Býkov

Romanticky laděný, příjemně vybavený hotel uprostřed lesů, který je výjimečný svou atmosférou dávno zašlých časů a útulným zámeckým prostředím  selského baroka. Leží devět kilometrů na sever od Plzně.  Všech 35 pokojů je vybaveno koupelnou se sprchovým koutem či vanou a dřevěnými podlahami, část pokojů je navíc vybavena  TV, WI-FI vysokorychlostním připojením na internet, telefonem a fénem. 
Cena od: 0 Kč
Město: Česká Bříza

Pension Jitka

Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním sociálním zařízením, s možností posezení na zahradě a parkováním v garáži. Nachází se poblíž autobusové zastávky trasy Praha-Plzeň i MHD a je velmi lehce dostupný autem. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi, popř. se psem.
Cena od: 390 Kč
Město: Plzeň

Pension R+B

Vlídný rodinný penzion se zahradou v klidné vilové čtvrti na okraji města, v bezprostřední blízkosti lesů a rybníků a zároveň se snadnou dostupností centra. Vyhlášené domácí snídaně.
Cena od: 450 Kč
Město: Plzeň

Penzion Avignon

Pension Avignon je rodinný penzion v centru města a zaručuje svým klientům ubytování uprostřed západočeské metropole, turisticky,kulturně i obchodně zajímavého regionu. Pokud hledáte příjemné ubytování v Plzni za příjemné ceny, pak využijte právě naše ubytování. Potřebujete penzion s doplňkovými službami v Plzni? Pak pro Vás bude nejlepší právě hotel-penzion Avignon v Plzni. V našem hotel- penzionu Avignon Vám zaručíme maximální dostupnost všech aktivit, které Plzeň a okolí nabízí.
Cena od: 555 Kč
Město: Plzeň

Hotel BEROUNKA

Hotel v malé obci Liblín, která leží v krásném údolí na soutoku řek Střely s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka, se nachází 100 m od řeky nedaleko důležitého mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany.
Cena od: 570 Kč
Město: Kralovice

Pension Antica

Pension Antica se nachází v historickém centru Plzně, pouhé 3 minuty chůze od centrálního náměstí a městského parku. Nabízí pokoje s vlastní sprchou a WC, satelitní TV a kabelovým připojením na internet.
Cena od: 590 Kč
Město: Plzeň

Hotel Morrison Plzeň

Cena od: 620 Kč
Město: Plzeň

PENZION STARÝ PIVOVAR

Penzion Starý Pivovar se nachází v krásném klidném prostředí uprostřed přírody jen 10 km severně od Plzně a 2 km od městečka Třemošná, kde jsou velmi dobré nákupní možnosti i kvalitní restaurace, pizzerie a cukrárna.
Cena od: 630 Kč
Město: Česká Bříza

Hotel Bayer Plzeň

Cena od: 660 Kč
Město: Plzeň

Penzion U gigantu

Pezion se nachází v klidné čtvrti r.d. 6 km od sjezdu z dálnice Praha Rozvadov,od vzdálenost od centra 3 km. Vlastní parkoviště.
Cena od: 700 Kč
Město: Plzeň

Stránky

Přihlásit se k odběru Plzeň