Jeseník

Hospoda Modrý jelen Vidnava

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. Penzion nabízí k dispozici 5 pokojů s novým vybavením a kapacitou pro 20 osob.
Cena od: 200 Kč
Město: Vidnava

Penzion Jurčáková

Nabízíme Vám ubytování v rodinném domě s vlastním vchodem. Máme pro Vás: Parkování pro auta na zahradě. Posezení na zahradě. Ubytování: Ve třech dvoulůžkových pokojích. V každém pokoji 2 lůžka s možností přistýlek. Kuchyňský kout - lednice, vařič.
Cena od: 220 Kč
Město: Jeseník

U Tří veverek

Penzion U Tří veverek je nově otevřený penzion se 7 apartmány, v klidné obci Lipová-Lázně části Horní Lipová na břehu říčky Staříč, vhodný pro rodinnou dovolenou. V areálu je vlastní parkoviště, které je zdarma. Ubytování je možné ve dvou až šestilůžkových apartmánech s možností přistýlky, dva dvoulůžkové apartmány jsou mezonetové. V letních měsících hosté využívají posezení na terase nebo na letní zahrádce s otevřeným ohništěm, dětským hřištěm a venkovním bazénem. V penzionu je sauna, dětský koutek navazující na velkou společenskou místnost s krbem a samoobslužným barem, úschovna kol a lyží. Nekuřácké prostředí.
Cena od: 250 Kč
Město: Lipová-lázně

Penzion K+K

Rodinný útulný desetilůžkový penzion na okraji města Jeseník pod Rejvízem. Tiché venkovské prostředí pod lesem a zároveň výhody města.
Cena od: 270 Kč
Město: Jeseník

Penzion vinárna Peklo

Penzion s vinárnou Peklo se nachází v klidném a ničím nerušeném prostředí a nabízí ubytování, stravování a odpočinek v nádherném prostředí na okraji Lázní Jeseníku.
Cena od: 350 Kč
Město: Jeseník

CHATA SVORNOST

Horská chata Svornost v klidném prostředí Jeseníků na okraji lázeňského města Jeseník.
Cena od: 370 Kč
Město: Jeseník

Hotýlek U Pekina

Penzion Hotýlek U Pekina Vám nabízí velmi pěkné stylové ubytování v rekonstruovaném interiéru venkovské hospůdky V Jeseníkách ve Zlatých Horách. Penzion byl postaven již na konci 18.století. Hotýlek má k dispozici nekuřáckou restauraci se salónkem a oddělenou místnost pro kuřáky. Hotýlek se nachází v Jeseníkách v oblasti Dolního Údolí ve Zlatých Horách, které je obklopeno horskými masivy s nejrozmanitějšími zajímavostmi, které stojí za to navštívit.
Cena od: 400 Kč
Město: Zlaté Hory

Penzion Chiranka

Horský penzion Chiranka se nachází přímo v centru obce Lipová – lázně, v těsné blízkosti lázeňského města Jeseník. V našem penzionu nabízíme celoroční ubytování se stravou pro všechny druhy klientů, zvláště se zaměřujeme na skupinovou rekreaci, jako jsou školy v přírodě, lyžařské kurzy, školní výlety, sportovní soustředění, nebo ozdravné pobyty. Vzhledem k bezpečnosti zvláště malých klientů je celý areál oplocen a uzavřen.
Cena od: 415 Kč
Město: Lipová-lázně

Penzion Vlaďka

Penzion se nachází v obci Branná, 20km od města Jeseník.
Cena od: 450 Kč
Město: Branná

Hotýlek U Kance

Penzion se stylovou restaurací, který si Vás získá rodinnou atmosférou i profesionálním přístupem. Přejete si strávit rodinnou dovolenou na horách? Toužíte po aktivním odpočinku s přáteli? Potřebujete si oddychnout během pracovní cesty? Chcete stmelit pracovní kolektiv Vaší firmy? Rádi si pochutnáte na dobrém jídle se sklenkou moravského vína? Hotýlek u Kance je místo přesně pro Vás. Přijeďte k nám do lázeňské obce Lipová-lázně, která se rozkládá v údolí mezi pohořím Hrubého Jeseníku a Rychlebskými horami.
Cena od: 490 Kč
Město: Lipová-lázně

Stránky

Přihlásit se k odběru Jeseník