Roubenka "Adélka"

Roubenka Adélka slouží návštěvníkům, kteří chtějí odpočívat a nabírat nové síly.

Roubenka Adélka s rozhledničkou "Liborka" byly postaveny v letech 2006 až 2008 na základech a kamenné podezdívce bývalé hospodářské stodoly z přelomu 19. a 20. století. Roubenka Adélka slouží návštěvníkům, kteří chtějí odpočívat a nabírat nové síly. Ve vybavení Roubenky Adélka najdete dřevěný věšák na oděv, TV + SAT, rádio s CD přehrávačem, DVD přehrávačem, šatní skříň, dřevěná rohová lavice, selské židle, lednice s minimrazákem, myčka nádobí, kuchyňský dřez s odkapávačem, elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou a el. troubou, police, automatická pračka, mikrovlnka, kávovar, varná konvice. V přízemí se nachází koupelna s hydromasážním boxem s rádiem a CD přehrávačem, WC a umyvadlo. Po dřevěných schodech vystoupáte do prvního patra, kde je další malá společenská místnost se sedačkou a stolečkem, kde je možnost přistýlky. Zde se nachází další koupelna s vířivou vanou a umyvadlem. Vedle této koupelny je další WC a umyvadlo.

U domu je uzamykatelné parkoviště pro tři osobní auta, další parkoviště je 50 m u silnice, také pro tři osobní auta. Pro děti je zde připravené dětské pískoviště a dřevěná prolézačka s houpačkou a lanovým žebříkem. K posezení slouží pergola a ohniště s grilovacím roštem. Osvěžit se můžete ve vyhřívaném zapuštěném zahradním bazénu o rozměrech 6 x 3 x 1,5m. Sáně a jízdní kola je možné uložit do sousedního objektu - chalupy Týlinka.

Orientační cena za noc a osobu: 
255 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Velké Hamry II, č.p. 685
46845 Velké Hamry
Česká republika
50° 43' 16.8852" N, 15° 18' 43.8372" E
CZ