Jizerské hory

Hotel Příchovice

Náš horský hotel je situován na pomyslné hranici Krkonoš a Jizerských hor. V těsné blízkosti hotelu se nachází známý lyžařský areál Kořenov-Rejdice. Bližší okolí protíná několik tras, které v zimním období ocení především běžkaři. V létě je Kořenovsko oblíbenou destinací nejen pěších a cykloturistů, ale také motocyklistů, kteří zajisté ocení krásný povrch a mnoho klikatých zatáček. Ať přijedete obdivovat krásy Jizerek po vlastních, na kole, v autě či na motocyklu, náš hotel je vždy otevřen. Jizerské hory Vás vítají.
Cena od: 0 Kč
Město: Kořenov

Chata Slovanka

Chata Slovanka - je rodinný pension ( celý objekt je nekuřácký ) nacházející se cca 200 m od SKI areálu SEVERÁK, který poskytuje kvalitní ubytování za super ceny včetně stravovacích služeb zahrnující i možnost pitného režimu. Je tedy vhodným místem na Vaši dovolenou, víkend na kolech či jen pro pěší turistiku, nebo na lyžích na horské chatě Slovanka, která se nachází na nejvyšším vrcholu Hrabětic v Jizerských horách ( vedle rozhledny Slovanka - 820m n.m.), leží nedaleko lyžařského střediska Severák. Dále nabízíme možnost zajištění rautů, promocí i večírků až pro 50 osob. Stejně tak jsme vhodným místem pro uspořádání Školy v Přírodě, Lyžařské výchovně vzdělávací zájezdy či Zotavovací akce - krátkodobé pobyty ( školní výlety, soustředění apod. ). Čeká na Vás domácí česká kuchyně, čepované plzeňské pivo a domácí atmosféra rodinného přístupu celého personálu, ZDARMA WIFI po celém objektu a možnost KULEČNÍK -  POOL či ŠIPKY.V zimě možnost sáňkování u objektu chaty, parkování přímo u chaty na soukromém parkovišti  - zajištěno uzamykatelnou závorou. Okolí Hrabětic je též ideálním místem pro běžkaře a cyklisty - je zde nástup na Jizerskou magistrálu, nově k nám vede upravovaná běžecká stopa ze směru od Josefova Dolu a Horního Maxova.
Cena od: 199 Kč
Město: Janov nad Nisou

Penzion Zelinka

Cena od: 200 Kč
Město: Kořenov

Chalupa Týlinka

Chalupa byla postavená v roce 1902 jako hospodářské stavení, prošla během staletí mnoha změnami a od roku 2005 poskytuje útočiště pro milovníky přírody, sjezdaře, běžkaře, turisty a cyklisty. Nachází se na úpatí Černostudničního hřebene a Muchova, na konci vesnice Velké Hamry u lesa. Je to 3 km od Tanvaldu, 13 km od Jablonce nad Nisou110 km od Prahy.
Cena od: 230 Kč
Město: Velké Hamry

Penzion Akron

Penzion leží v klidné části Jizerských hor v obci Tanvald - Žďár u silnice Desná - Albrechtice (500m nad Desnou). Dobrá dostupnost autem i v zimních měsících.
Cena od: 250 Kč
Město: Tanvald

Penzion Gentiana

Penzion Gentiana leží v okrajové části města Desné ve velmi klidném prostředí.
Cena od: 250 Kč
Město: Desná

Barborka

Stylová horská chata nabízí ubytovací kapacitu 33 lůžek a to v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají společné sociální zařízení. V chatě se nachází jídelna s barem a televizí (24 programů), venkovní posezení na zahrádce s občerstvením a dětský koutek. Na chatě lze využít výbornou domácí kuchyni objednáním polopenze či plné penze, po domluvě možné také pečená kolena, kachny, fondy, míchané nápoje a jiné kulinářské dobroty.
Cena od: 250 Kč
Město: Lučany nad Nisou

PANORAMA

Penzion Panorama se nachází v malebném koutě Jizerských hor – Žďáře (v těsném sousedství Albrechtic a Tanvaldu), známých lyžařským střediskem Tanvladský Špičák.
Cena od: 250 Kč
Město: Tanvald

Penzion U Tenisu

www penzionutenisu.jizerky.com Jizerské Hory, Tanvald
Cena od: 250 Kč
Město: Tanvald

Roubenka "Adélka"

Roubenka Adélka slouží návštěvníkům, kteří chtějí odpočívat a nabírat nové síly.
Cena od: 255 Kč
Město: Velké Hamry

Stránky

Přihlásit se k odběru Jizerské hory