Tanvald

Vila Sára

Pension se nachází v krásném a klidném přírodním prostředí Jizerských hor přímo pod černostudničním hřebenem, nedaleko Krkonošského národního parku.
Cena od: 0 Kč
Město: Smržovka

Chalupa Týlinka

Chalupa byla postavená v roce 1902 jako hospodářské stavení, prošla během staletí mnoha změnami a od roku 2005 poskytuje útočiště pro milovníky přírody, sjezdaře, běžkaře, turisty a cyklisty. Nachází se na úpatí Černostudničního hřebene a Muchova, na konci vesnice Velké Hamry u lesa. Je to 3 km od Tanvaldu, 13 km od Jablonce nad Nisou110 km od Prahy.
Cena od: 230 Kč
Město: Velké Hamry

Penzion U Tenisu

www penzionutenisu.jizerky.com Jizerské Hory, Tanvald
Cena od: 250 Kč
Město: Tanvald

Penzion Akron

Penzion leží v klidné části Jizerských hor v obci Tanvald - Žďár u silnice Desná - Albrechtice (500m nad Desnou). Dobrá dostupnost autem i v zimních měsících.
Cena od: 250 Kč
Město: Tanvald

PANORAMA

Penzion Panorama se nachází v malebném koutě Jizerských hor – Žďáře (v těsném sousedství Albrechtic a Tanvaldu), známých lyžařským střediskem Tanvladský Špičák.
Cena od: 250 Kč
Město: Tanvald

Penzion Gentiana

Penzion Gentiana leží v okrajové části města Desné ve velmi klidném prostředí.
Cena od: 250 Kč
Město: Desná

Roubenka "Adélka"

Roubenka Adélka slouží návštěvníkům, kteří chtějí odpočívat a nabírat nové síly.
Cena od: 255 Kč
Město: Velké Hamry

Hotel Ráj

Hotel „Ráj“ se nachází v Dolní Smržovce v krásném podhorském městečku s čistým prostředím, pod Ski – areálem Tanvaldský Špičák chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, 5 km od Jablonce nad Nisou a 1 km od Tanvaldu.
Cena od: 310 Kč
Město: Smržovka

Penzion Severka

Penzion nabízí svým hostům ubytování ve dvou až čtyřlůžkových útulných pokojích. Stravování pro ubytované hosty je zajištěno přímo v penzionu. Na základě přání ubytovaných hostů formou snídaní či polopenzí. Otevírací doba v restaurace penzionu je pro ubytované neomezena.
Cena od: 340 Kč
Město: Smržovka

Penzion Hluboký Potok

Penzion Hluboký potok (Tiefenbach) - se nalézá na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, v horní části Desné v nadmořské výšce 610 metrů.Penzion je umístěn v horní části Desné, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Leží nedaleko hlavní silnice Tanvald-Harrachov, nicméně zcela stranou dopravního ruchu v malém údolí Hlubokého potoka. Vzdálenost z Prahy je cca 120km, z Liberce 30km. Vzhledem ke své poloze je bez problémů dostupný po celý rok, přístupová cesta je v zimě pravidelně udržována. V bezprostřední blízkosti je autobusová i železniční zastávka pro místní i dálkové linky.
Cena od: 350 Kč
Město: Desná

Stránky

Přihlásit se k odběru Tanvald